Dzisiaj jest środa 4 sierpnia 2021, imieniny: Dominika, Protazego, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15195) SPORT FORUM FIRMY (5615) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Od osiemnastki zaczęła się przygoda z Kingiem. Ksi ...Koło. Symbol wyświetlany przez 63 dni, tyle ile tr ... (1)

Konin. Wyłączony parking wzdłuż budowy wiaduktu na V osiedlu

Dodano: 20.06.2020 12:50
Źródło: LM.pl

Jeszcze przez kilka dni mieszkańcy wieżowców przy ul. Wyzwolenia i Zakole w Koninie nie będą mogli korzystać z parkingu usytuowanego wzdłuż placu budowy dróg dojazdowych oraz wiaduktu łączącego ul. Paderewskiego z Wyzwolenia.

Zarząd Dróg Miejskich w Koninie informuje, że od wczorajszego popołudnia aż do wtorku, 23 czerwca (do godz. 12.00) w obrębie drogi dojazdowej do parkingu budynku przy ul. Wyzwolenia 4 wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu, wyłączająca z użytkowania dla mieszkańców okolicznych wieżowców parking usytuowany wzdłuż drogi dojazdowej do budowy.

- Powyższe spowodowane jest tym, iż na plac budowy dostarczana będzie wielkogabarytowa konstrukcja stalowa ustroju nośnego realizowanej estakady drogowej łączącej ul. Wyzwolenia z ul. Paderewskiego w Koninie – wyjaśnia koniński ZDM. - Działania te mają na uwadze dochowanie szczególnej ostrożności podczas wykonywania prac budowlano-montażowych pod względem obowiązujących przepisów BHP, zarówno dla pracowników budowlanych jak i osób trzecich pozostających wokół terenu budowy.

Drożność drogi pożarowej pozostaje zachowana.

  • Konin. Wyłączony parking wzdłuż budowy wiaduktu na V osiedlu
  • Konin. Wyłączony parking wzdłuż budowy wiaduktu na V osiedlu
  • Konin. Wyłączony parking wzdłuż budowy wiaduktu na V osiedlu

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.