Dzisiaj jest sobota 4 lipca 2020, imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17849) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (32) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 17oC
Jutropogoda
21 / 18oC
Pojutrzepogoda
22 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik z licencją na grę w III lidze. Skład ligi j ... (0)Malanów. To 13 lokalizacja punktu wymazowego w Wie ... (0)

Sąd Rejonowy wsparł Alicję. Czas na prokuratury i Sąd Okręgowy

Dodano: 25.06.2020 09:59
Źródło: LM.pl

Pracownicy Sądu Rejonowego w Koninie pozytywnie odpowiedzieli na nominację Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie i włączyli się w akcję #GaszynChallenge.

Akcja #GaszynChallenge rozpoczęła się od Marcina Topora z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gaszynie. Założenie jest proste - nominowane osoby muszą zrobić dziesięć pompek lub przysiadów i wpłacić pieniądze na wybraną zbiórkę charytatywną. W regionie konińskim pieniądze zbierane są dla dwuletniej Alicji z Kramska cierpiącej na obustronnie niedorozwinięte kości udowe. Na jej leczenie potrzeba ponad 570 tys. zł, do tej pory udało się uzbierać ponad 116 tys. zł.

Akcja #GaszynChallenge zdobyła dużą popularność. Ćwiczyli już m.in. policjanci i strażacy, urzędnicy ze Rzgowa, czy pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy. Kilka dni temu wyzwanie podjęli pracownicy MOPR w Koninie, a jednym z nominowanych był Sąd Rejonowy w Koninie. Pracownicy tej instytucji włączyli się w #Gaszyn Challenge, a nominację dostali: Sąd Okręgowy w Koninie, Prokuratura Rejonowa w Koninie i Prokuratura Okręgowa w Koninie.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.