Dzisiaj jest piątek 23 kwietnia 2021, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17482) SPORT FORUM FIRMY (5597) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 1oC
Jutropogoda
9 / 2oC
Pojutrzepogoda
8 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wygrali, ale nie awansowali. KKF Automobile Torino ... (0)Wystawa oryginalnych prac Marca Chagalla w Muzeum ... (2)

Ogrody, balkony, tarasy. Konkurs dla mieszkańców Starówki

Dodano: 25.06.2020 15:57
Źródło: LM.pl

Do końca lipca można wysyłać zgłoszenia do konkursu na najładniejszy ogród/balkon/taras na Starówce. Organizatorem konkursu jest Urząd Miejski w Koninie.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców Starówki. - Celem konkursu jest poprawienie estetyki obszaru rewitalizacji „Starówka”, zachęcenie i zaangażowanie mieszkańców do dbałości o czystość, estetykę posesji i upiększanie najbliższego otoczenia oraz promocja pomysłowości i nowatorskich rozwiązań dekoracyjnych mających pozytywny wpływ na wygląd poszczególnych przestrzeni na terenie Starówki - czytamy w regulaminie konkursu. Wziąć w nim mogą jedynie mieszkańcy terenów objętych obszarem rewitalizacji (dokładny wykaz adresów: TUTAJ).

Od trzech do pięciu zdjęć udekorowanego obiektu wraz z formularzem zgłoszeniowym należy wysłać na adres rewitalizacja@konin.um.gov.pl. Konkurs będzie miał dwa etapy. W pierwszym ogrody, balkony i tarasy oceniać będzie komisja konkursowa, przyznająca punkty m.in. za pomysłowość, oryginalność, ład, porządek, kolorystykę, czy ukwiecenie. W drugim etapie głosować będą sami mieszkańcy na miejskim profilu FB.

Zwycięzcy konkursu w każdej kategorii otrzyma w nagrodę meble ogrodowe (stół z dwoma krzesłami), a dwie wyróżnione osoby - leżaki i latarenki. Zgłoszenia nadsyłać można do 31 lipca. Do 19 sierpnia potrwa ocenianie zgłoszeń przez komisję konkursową, a do 6 września - głosowanie przez mieszkańców. We wrześniu nastąpi ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.