Dzisiaj jest sobota 4 lipca 2020, imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17860) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (32) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 17oC
Jutropogoda
21 / 18oC
Pojutrzepogoda
22 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik z licencją na grę w III lidze. Skład ligi j ... (0)Malanów. To 13 lokalizacja punktu wymazowego w Wie ... (0)

Spółdzielnia Socjalna "Buszkowo" pomaga i pracuje dla ludzi

Dodano: 30.06.2020 13:19

W 2018 roku grupa ludzi, których połączyła chęć pracy na rzecz osób z niepełnosprawnością oraz wykluczonych, powołała do życia Stowarzyszenie „Przepis na życie”.

- Szukając wsparcia w realizacji pomysłu, trafiliśmy na Wielkopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej, który pomógł nam w utworzeniu spółdzielni socjalnej. Jednym z założycieli Spółdzielni jest Gmina Skulsk – mówi Zuzanna Mochalska, kierownik Spółdzielni. - Jako Spółdzielnia Socjalna Buszkowo działamy od 4 października 2019 r.

Spółdzielnia zatrudnia między innymi osoby z niepełnosprawnością czy zagrożone wykluczeniem społecznym. Ustawowym celem spółdzielni jest bowiem pomoc pracownikom w powrocie do uregulowanego życia społecznego i aktywności na rynku pracy.

- Główną działalnością naszej spółdzielni są usługi opiekuńcze nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Jeśli ktoś z otoczenia potrzebuje codziennej opieki, pomocy w podstawowych czynnościach życiowych, a może po prostu potrzebuje by przy nim być - jesteśmy My – tak rekomenduje swoje usługi Spółdzielnia Socjalna "Buszkowo".

Kolejną istotną sferą działalności jest pielęgnacja terenów zielonych w miejscach użyteczności publicznej, czyli skwery, parki, place zabaw oraz usługi wykonywane w domach prywatnych (koszenie trawników, pielenie, przycinanie żywopłotów czy systematyczna pielęgnacja ogrodów). - Proponujemy przy okazji usługi sprzątające – nie boimy się perfekcyjnej pani domu ani żadnej teściowej. Zadbamy kompleksowo o wnętrze Twojego domu - mówi Zuzanna Mochalska, kierownik. 

Spółdzielnia Socjalna "Buszkowo" zachęca więc do kontaktu pod tel. 733 030 502. Buszkowo-Parcele 51, 62-560 Skulsk. Zadzwoń do nas!

  • Spółdzielnia Socjalna "Buszkowo" pomaga i pracuje dla ludzi
  • Spółdzielnia Socjalna "Buszkowo" pomaga i pracuje dla ludzi
  • Spółdzielnia Socjalna "Buszkowo" pomaga i pracuje dla ludzi
  • Spółdzielnia Socjalna "Buszkowo" pomaga i pracuje dla ludzi

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Spółdzielnia Socjalna "Buszkowo"

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.