Dzisiaj jest poniedziałek 1 marca 2021, imieniny: Antoniego, Radosława, Albina WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18039) SPORT FORUM FIRMY (5585) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 3oC
Jutropogoda
9 / 2oC
Pojutrzepogoda
8 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Generalny sprawdzian na plus. W drugim sparingu Me ... (0)Czwartkowe spotkania z uczelnią. Wykłady dla miesz ... (0)

Prokuratura Okręgowa z dobrowolnymi wpłatami dla Alicji

Dodano: 1.07.2020 09:05

Prokuratura Okręgowa w Koninie przyjęła nominację do akcji Gaszyn Challenge i nominowała następnych do pomocy dwuletniej Alicji z Kramska.

- W imieniu prokuratorów i pracowników Prokuratury Okręgowej w Koninie, dziękuję Sądowi Okręgowemu oraz MOPR w Koninie za nominację i  zaproszenie do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji Gaszyn Challenge – poinformowała Aleksandra Marańda, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Koninie. -  Cel jest szczytny, więc przyjmujemy wyzwanie i wesprzemy leczenie Alicji z Kramska przekazując na jej rzecz dobrowolne wpłaty.

Po tej deklaracji Prokuratury Okręgowej w Koninie, Aleksandra Marańda nominowała do dalszej akcji pomocowej Prokuraturę Rejonową w Kole, Słupcy i Turku.  

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.