Dzisiaj jest sobota 15 sierpnia 2020, imieniny: Marii, Napoleona, Stelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16584) SPORT FORUM FIRMY (5518) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 18oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wizytówka Ślesina wymagała interwencji. Trwa usuwa ... (2)Zwłoki znalezione w Spławiu. Sekcja wykluczyła udz ... (0)

Będą nowe linie autobusowe. Kleczew otrzymał dofinansowanie

Dodano: 2.07.2020 15:48
Źródło: LM.pl

Kleczew - Stogi - Kleczew i Kleczew - Danków - Budzisław Kościelny to dwie linie autobusowe, które niedługo zaczną kursować w gminie Kleczew. Dofinansowane zostały z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych.

Gmina Kleczew na uruchomienie tych dwóch linii pozyskała niecałe 21,5 tys. zł przy niecałych 2,5 tys. zł wkładu własnego. Umowę podpisali wojewoda wielkopolski Łukasz Mikołajczyk, zastępca burmistrza Jarosław Bąk i skarbnik Beata Kozikowska.

W ramach pozyskanego dofinansowania uruchomione zostaną dwie linie. Jedna: Kleczew - Sławoszewek - Sławoszewo - Stogi - Wielkopole - Izabelin Kolonia - Sławoszewek - Kleczew, na której autobus kursować będzie od poniedziałku do piątku. Druga będzie miała przebieg: Kleczew - Roztoka - Mikołajewo - Słaboludz Kolonia - Jabłonka - Przytuki - Koziegłowy - Janowo - Miłaczew - Złotków - Nieborzyn - Budzisław Kościelny. Na tej trasie autobusy będą jeździć od poniedziałku do piątku w dni robocze wolne od nauki szkolnej. 

fot. poznan.uw.gov.pl

  • Będą nowe linie autobusowe. Kleczew otrzymał dofinansowanie

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Obawiam się,ze na tych liniach będą woziły powietrze .Ale zobaczymy?
Dodano: 2.07.2020 16:24    Przez: obser.
avatar Fajnie wyglądają te wydrukowane na drukarce pieniądze, a wszystko na kredyt który my spłacimy. W budżecie pusto, szpitale muszą żebrać o pomoc. PiS chce dotrwać tylko do końca tych wyborów. Potem zacznie się szukanie pieniędzy.
Dodano: 2.07.2020 21:23    Przez: Hans Gruber

KOMENTARZE

Obawiam się,ze na tych liniach będą woziły powietrze .Ale zobaczymy?
Dodano: 02.07.2020 16:24    Przez: obser.
Debile z Kleczewa Mariusz całkiem ci na dekiel siadło taki Burmidyrz to wstyd!
Dodano: 02.07.2020 21:18    Przez: ~wozimy powietrze byle kasa b ...
avatar Fajnie wyglądają te wydrukowane na drukarce pieniądze, a wszystko na kredyt który my spłacimy. W budżecie pusto, szpitale muszą żebrać o pomoc. PiS chce dotrwać tylko do końca tych wyborów. Potem zacznie się szukanie pieniędzy.
Dodano: 02.07.2020 21:23    Przez: Hans Gruber

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.