Dzisiaj jest środa 5 sierpnia 2020, imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17040) SPORT FORUM FIRMY (5513) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 15oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Jarmark św. Bartłomieja odbędzie się w Koninie po ... (0)Hit transferowy? Jamajka polskiego pochodzenia zak ... (3)

O wyprawach dalekich i bliskich i o życiu, które jest podróżą

Dodano: 2.07.2020 18:30

Podróżują bo lubią. O wyprawach dalekich i bliskich oraz o podróżniczych planach i marzeniach opowiedziały nam trzy kobiety pochodzące z Konina.

Radna Emilia Wasilewska jest już znana w mieście ze swoich corocznych egzotycznych wypraw z plecakiem. Choć zwiedziła już sporo, nadal myśli o kolejnych wyprawach, które stały się nieodzowną częścią jej życia.

Ewelina Wojdyło z partnerem Januszem Leonem Wiśniewskim pisze książkę o podróży po Australii i Nowej Zelandii. - Życie to podróż – mówi podsumowując swoje dotychczasowe wyjazdy, a także przeprowadzkę z Konina nad morze.

Paulina Zielińska z Konina trafiła do pracy na Polską Stację Antarktyczną imienia Henryka Arctowskiego. Kompletnie się zakochała w tych mroźnych stronach i chciałaby jeszcze tam wrócić.

Posłuchajcie, z jaką pasją potrafią opowiadać o tym, czym są dla nich podróże i co wnoszą do ich życia. 

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.