Dzisiaj jest piątek 7 sierpnia 2020, imieniny: Doroty, Kajetana, Donata WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16799) SPORT FORUM FIRMY (5515) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
27 / 21oC
Jutropogoda
28 / 22oC
Pojutrzepogoda
28 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Z Konina na Jasną Górę. Wyruszyła piesza pielgrzym ... (1)Medyk Konin przed startem sezonu. Wyścig zbrojeń w ... (0)

Papierowe kursy informatyczne

Materiał promocyjny

Dodano: 5.07.2020 10:01

Informatyka jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach – wkrada się do wielu dziedzin życia. Na rynku mamy wiele kursów z różnych sektorów tej nauki, lecz nie musimy na nie wydawać pieniędzy. Samoukowi wystarczy papierowy kurs, czyli książki do nauki informatyki i sprzęt komputerowy, aby przełożyć teorię na praktykę.

  1. Informatyka w codziennych sprawunkach
  2. Informatyka w edukacji i karierze

Informatyka, czyli komputery i Internet na dobre zadomowiły się w życiu człowieka XXI wieku. Przydają się w sferze codzienności oraz zawodowej. Na rynku są liczne kursy, które mają za zadanie poszerzyć naszą wiedze w tej dziedzinie. Jednak ceny nie należą do najniższych. Może warto sięgnąć po książki dla informatyków? Dowiemy się z nich, jak dbać o komputer, posługiwać się przydatnymi programami, bezpiecznie surfować po sieci, a także wykorzystywać potencjał Internetu, sprzętów komputerowych, a nawet tabletów, czy telefonów komórkowych. Zaletą książek jest fakt, że poszerzają naszą wiedzę i w każdej chwili możemy po nie sięgnąć. Nie wymaga to umawiania się z instruktorem na konkretny termin – po prostu uczymy się, kiedy mamy na to czas. Ponadto przy tym możemy uruchomić sprzęt informatyczny, przekładając wiedzę teoretyczną na praktyczną. Poszerzanie kompetencji wpływa dobrze nie tylko na nasze umiejętności, ale również samopoczucie.

Informatyka w codziennych sprawunkach

Z urządzeniami i programami komputerowymi stykamy się praktycznie codziennie. Gdzie i kiedy? W domu, podczas zakupów, korzystania z różnych usług, czy nawet korzystając z usług bankowych. Ponadto często potrzebujemy tworzenia pism urzędowych, prezentacji, czy nawet grafik, a nawet strony internetowej. Są oczywiście specjaliści, którzy zrobią nam to za pieniądze, jednak przydaje się mieć te parę groszy w kieszeni. Będąc rodzicami pomagamy wielokrotnie swoim pociechom w lekcjach – informatyka stanowi stały element licznych przedmiotów w szkole. Warto zapatrzyć się w książki do nauki informatyki. To też wydatek, ale skorzystać może na nim cała rodzina. 

Informatyka w edukacji i karierze

Obecna rzeczywistość będąca światem skomputeryzowanym zmusza nas do ciągłej nauki oraz nadążania za trendami. Między innymi pandemia koronawirusa pokazała, jak ważne są nowe technologie w codziennym funkcjonowaniu. Wielu uczniów oraz studentów uczyło się on-line, a liczni pracownicy wykonywali swoje obowiązki zdalnie, również za pośrednictwem Internetu. Działanie w takim trybie wymaga od przeciętnego Kowalskiego nie tylko posiadania sprzętu, ale też umiejętności posługiwania się nim. Nie musimy inwestować w drogie kursy, wystarczy zakupić odpowiednie książki, na przykład tutaj: https://skupszop.pl/ksiazki/informatyka-145903. Z nich wiele się nauczymy i będziemy mogli to robić, kiedy znajdziemy czas. Papierowy kurs informatyczny jest niezawodny dla samouków, ale nie tylko.

  • Papierowe kursy informatyczne

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:edukacja,   kursy,   rozwój

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.