Dzisiaj jest piątek 16 kwietnia 2021, imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17462) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
9 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)Program "Nasz nowy dom" odmienił życie rodzinie w ... (3)

Santander Consumer Multirent – bogata oferta produktów finansowych

Materiał promocyjny

Dodano: 5.07.2020 10:06

Szeroka oferta usług finansowych Santander Consumer Multirent pozwala na realizacje planów i marzeń z różnych dziedzin życia. To nie tylko pożyczki samochodowe, wszelkiego rodzaju rozwiązania leasingowe, ale i ubezpieczenia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
 

Finansowanie pojazdu

Trudno funkcjonować we współczesnej rzeczywistości bez własnego samochodu. Szczególnie brakuje go, kiedy pojawiają się mali członkowie rodziny, a wyjazd na wakacje czy weekend za miasto staje się wyprawą z pełnym rynsztunkiem. Nie zawsze jednak mamy wolne środki, które pozwolą na sfinansowanie auta od ręki. Z pomocą przychodzą rozwiązania finansowe proponowane przez Santander Consumer Multirent. Poszczególne produkty różnią się warunkami przyznawania funduszy. Na który z nich zatem się zdecydować?
 

Leasing, pożyczka leasingowa czy kredyt samochodowy?

Podstawowe pytanie, jakie powinniśmy sobie zadać, brzmi: na jakie warunki pozyskania funduszy na samochód chcemy się zdecydować. W tym celu najlepiej skontaktować się z konsultantem, który odpowie na wszystkie zajmujące nas kwestie i pomoże dobrać najkorzystniejszą ofertę. Leasing, pożyczka leasingowa, a może kredyt? Specjalista, po rozmowie z nami doradzi, którą z tych opcji powinniśmy się rozważyć przy wyborze finansowania.

Leasing z pewnością daje wiele korzyści w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej, stwarza bowiem możliwość odpisania całości raty leasingowej, potocznie określa się to wpuszczeniem w koszty. Jest to o tyle optymalne rozwiązanie, że przy rozliczeniu miesięcznym, jeśli chodzi o podatki, generuje wspomniane koszty, które w prostym przeliczeniu skutkują po prostu mniejszą opłatą. Możemy ponadto dokonać w pełni odpisów amortyzacyjnych. Do kosztów uzyskania przychodu zaliczymy bowiem opłatę wstępną, a także późniejszy ewentualny wykup, a co ważne – także wszystkie wydatki, jakie ponosimy z tytułu codziennej eksploatacji danego pojazdu.

Jak wygląda kwestia pożyczki leasingowej w Santander Consumer Multirent? Procedura również jest przejrzysta, a doradca przeprowadzi nas przez cały proces bez skomplikowanej papierologii. Pożyczka leasingowa w swojej formule jest bardziej zbliżona do kredytu, tutaj bowiem znaczenie ma również nasza zdolność kredytowa weryfikowana na wstępie. Wciąż mamy jednak możliwość odpisania sobie kosztów amortyzacyjnych, jednak nie wpuścimy już w koszty całej raty, a jedynie odsetki. Ma to oczywiście swoje plusy. Jest to korzystne, ale rzadziej wybierane rozwiązanie – zwłaszcza przez przedsiębiorców, dla których koszty uzyskania przychodu mają kluczowe znaczenie.

Dostępne na rynku są również rozwiązania kredytowe, które są z reguły częściej wybierane przez osoby fizyczne. To nieskomplikowana procedura pozyskania funduszu na rodzinny samochód czy inne potrzeby. Wszystkie formalności odbywają się online, dzięki czemu nie musimy wychodzić z domu, aby pozyskać istotne dla nas pieniądze.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:finanse osobiste,   santander consumer bankDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.