Dzisiaj jest poniedziałek 3 sierpnia 2020, imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16686) SPORT FORUM FIRMY (5512) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 15oC
Jutropogoda
16 / 12oC
Pojutrzepogoda
22 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wierzbinek. Wójt odznaczony medalem MSWiA za zasłu ... (1)Górnik niespodzianki nie sprawił, ale bramkę udało ... (0)

Kolska geotermia coraz bliżej? Wniosek po ocenie merytorycznej

Dodano: 7.07.2020 11:04

Budowa ciepłowni geotermalnej w Kole coraz bliżej. Wniosek kolskiej spółki ciepłowniczej pozytywnie przeszedł etap oceny merytorycznej. 

Artur Michalski, wiceprezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie poinformował, że wniosek kolskiej spółki ciepłowniczej o dofinansowanie drugiego odwiertu i budowy ciepłowni geotermalnej przeszedł pozytywnie kolejny etap, tym razem oceny merytorycznej technicznej.

- Jesteśmy, jako miasto, o krok, od tej historycznej chwili, kiedy budowa ciepłowni geotermalnej i realny rozwój miasta staną się faktem. Geotermia to nie tylko zmniejszenie emisji CO2, ale również rozwój turystyki i rekreacji - powiedział Krzysztof Witkowski, burmistrz Koła. 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Koło,   geotermia

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Nareszcie Konin ma właściwą osobę na właściwym stanowisku, nowy prezes mpec wszystkim się zajmie i niedługo Konin będzie zielony, mamy wspaniałego prezydenta który po "obywatelsku" zgłasza do prokuratury, dzięki czemu możemy liczyć na pełną współpracę z rządem i rzeka dotacji popłynie do Konina, zabawy w wielką politykę kosztem mieszkańców i rozwoju miasta, najważniejsze, że swoi cieszą się dobrymi posadami w miejskich spółkach, są sowicie wynagradzani, drastycznie podnoszone są opłaty konińskich monopolistów, woda, ścieki, śmieci, podatki lokalne, a dług miasta i nas wszystkich systematycznie rośnie, ludzie zapłacą, obawiam się tylko, że przy wyludniającym się Koninie, coraz trudniej będzie utrzymać przywileje władzy, dług będzie coraz wyższy w przeliczeniu na mieszkańca, jednak nie ma się czym przejmować, następne pokolenia zapłacą, skarbiec jest pusty - drobnostka, portal lm czemu już nie patrzy władzy na ręce?
Dodano: 08.07.2020 09:17    Przez: KO - nokaut dla Konina
A Konin ciągle czeka chyba na nowe władze spółki. Kiedy geotermia w Koninie zaistniała to Koło jeszcze o swojej geotermii nie myślało. Koło geotermię uruchomi, a Konin będzie organizował nowy zarząd. Oby to był tylko zły sen.
Dodano: 08.07.2020 12:05    Przez: Stanisław Koninianin

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.