Dzisiaj jest sobota 16 stycznia 2021, imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17119) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-6 / -13oC
Jutropogoda
-12 / -15oC
Pojutrzepogoda
-11 / -11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Siatkarska kolejka: Wilki z wiceliderem, SPS Konsp ... (0)Niepokonany lider zagra w Koninie. Trudny test prz ... (0)

Przebudują most w Glinach. Gmina otrzymała dofinansowanie

Dodano: 9.07.2020 12:22
Źródło: LM.pl

Ćwierć miliona dofinansowania na przebudowę mostu w miejscowości Gliny, gm. Rychwał. Wsparcie przekazał Urząd Marszałkowski w Poznaniu.

Kilka dni temu wicemarszałek Krzysztof Grabowski spotkał się z burmistrzem Stefanem Dziamarą oraz Stanisławem Bielikiem, starostą konińskim. W zaciszu gabinetu podpisana została umowa na „Przebudowę przepustu przez Czarną Strugę, będącego w ciągu drogi powiatowej w miejscowości Gliny”. Władze województwa przekazały na ten cel 250 tys. zł na realizację tej inwestycji w ramach środków przeznaczonych na drogi dojazdowe do gruntów rolnych.

- W maju podpisaliśmy porozumienie z powiatem konińskim, który będąc zarządcą drogi opracuje dokumentację techniczną dla tego przedsięwzięcia. Przepust usytuowany jest na granicy powiatu konińskiego i kaliskiego. Wsparcie finansowe dla tej inwestycji zadeklarował także starosta kaliski – informuje Stefan Dziamara, burmistrz Rychwała.

Zadanie będzie realizowane w najbliższych miesiącach.

fot. facebook/Stefan Dziamara, Krzysztof Grabowski

  • Przebudują most w Glinach. Gmina otrzymała dofinansowanie
  • Przebudują most w Glinach. Gmina otrzymała dofinansowanie
  • Przebudują most w Glinach. Gmina otrzymała dofinansowanie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.