Dzisiaj jest sobota 15 sierpnia 2020, imieniny: Marii, Napoleona, Stelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16576) SPORT FORUM FIRMY (5518) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 18oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wizytówka Ślesina wymagała interwencji. Trwa usuwa ... (2)Zwłoki znalezione w Spławiu. Sekcja wykluczyła udz ... (0)

Autobus linii 53 pojedzie inną trasą. Zmiana dotyczy jednego dnia

Dodano: 9.07.2020 14:36
Źródło: LM.pl

Autobusowa linia numer 53 zmieni trasę w związku z planowanym zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Kleczewskiej w Koninie.

Na 11 lipca planowane jest wyłączenie odcinka ul. Kleczewskiej od skrzyżowania z ul. Paderewskiego do skrzyżowania z ul. Brunatną. W związku z tym konińskie MZK informuję, że w najbliższą sobotę, linia 53 w kierunku Kozarzewek/Kazimierz Biskupi/Sokółki pojedzie zmienioną trasą. Od miejscowości Posada autobus pojedzie ul. Brunatną, zatrzymując się na tymczasowym przystanku obok stadniny koni, a dalej ul. Przemysłową z przystankiem na żądanie Przemysłowa – Okólna, całkowicie omijając osiedla Międzylesie i Zatorze i dalej wróci na swoją trasę. Kursy linii 53 jadące w przeciwnym kierunku, również pojadą zmienioną trasą, czyli od Ronda Solidarności ulicą Przemysłową w kierunku północnym, nie skręcą w Paderewskiego, tylko pojadą prosto aż do skrzyżowania z ulicą Brunatną, którą dojadą do Posady i dalej według właściwej trasy.

Czas przejazdu poszczególnych kursów może się nieznacznie wydłużyć.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:komunikacja,   MZK Konin,   linia 53,   zmieniona trasa,   objazd,   ul. Kleczewska,   autobus

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.