Dzisiaj jest piątek 16 kwietnia 2021, imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17386) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
9 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (2)Program "Nasz nowy dom" odmienił życie rodzinie w ... (3)

Nowe zakażenia w Wielkopolsce. Zmarł 68-latek z pow. konińskiego

Dodano: 2.08.2020 11:05
Źródło: LM.pl

W Wielkopolsce odnotowano 73 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Ostatniej doby z powodu COVID-19 zmarł mieszkaniec powiatu konińskiego.

Kolejne przypadki zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w województwie. Wyniki laboratoryjne potwierdziły koronawirusa u mieszkańców powiatów: otrzeszowskiego (37 osób), ostrowskiego (22 osoby), tureckiego (2 osoby), a także powiatu kępińskiego, poznańskiego i kaliskiego. Jednocześnie Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu informuje, że w szpitalu przy ul. Szwajcarskiej z powodu COVID-19 zmarł 68-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu konińskiego.

W Koninie oraz powiecie konińskim ostatniej doby nie odnotowano nowego zakażenia koronawirusem. Aktualnie hospitalizowane są 24 osoby ( 18 dodatnich, 6 osób oczekujących na wynik), a w izolacji domowej jest 18 osób z potwierdzonym zakażeniem. Objętych kwarantanną jest 328 osób ( 83 z kontaktu, 245 granicznych). Od początku epidemii w Koninie i powiecie konińskim potwierdzono 48 przypadków ( 3852 osób w całej Wielkopolsce), w tym 8 osób wyzdrowiało ( 2714 osób w Wielkopolsce), a 5 zmarło ( 2714 w Wielkopolsce).

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.