Dzisiaj jest piątek 18 września 2020, imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17762) SPORT FORUM FIRMY (5534) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 11oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Pamiętają o historii. Złożyli kwiaty i zapa ... (11)Wypadek na obwodnicy Sompolna. Kierowca zginął na ... (0)

Sprawcy rozboju zostali zatrzymani przez kolskich policjantów

Dodano: 4.08.2020 11:47

Sprawne działania kolskich policjantów doprowadziły do zatrzymania i postawienia zarzutów dwóm mężczyznom, którzy grożąc 17-latkowi zabrali mu telefon.

Do kolskich policjantów 31 lipca br. późnym wieczorem zgłosił się młody człowiek, który poinformował, że kilka godzin wcześniej został napadnięty przez dwóch nieznanych mu mężczyzn, którzy zabrali mu telefon komórkowy.

Policjanci natychmiast przystąpili do typowania osób, które mogły mieć związek z tym zdarzeniem i rozpoczęli poszukiwania podejrzanych. Funkcjonariusze patrolując ulice miasta, w pewnym momencie zauważyli grupę osób, w której był mężczyzna odpowiadający wyglądem rysopisowi jednego ze sprawców. Mężczyzna mimo próby ucieczki szybko został zatrzymany i doprowadzony do kolskiej jednostki. 28-latek w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Miał w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. Następnego policjanci zatrzymali drugiego ze sprawców. W jego domu funkcjonariusze znaleźli telefon należący do poszkodowanego.

Obaj podejrzani byli już wcześniej notowani za różnego rodzaju przestępstwa. 28-latek usłyszał zarzuty rozboju i decyzją sądu trafił do aresztu na 3 miesiące, natomiast 27-latkowi przedstawiono zarzuty wymuszenia rozbójniczego i sąd zastosował wobec niego dozór policyjny.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Koło,   rozbój,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.