Dzisiaj jest środa 23 września 2020, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17932) SPORT FORUM FIRMY (5538) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 17oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sprawiedliwa transformacja. Będą rozmawiać z miesz ... (2)Bohaterski czyn policjantów. Wynieśli kobietę z pł ... (1)

Jedna scena, dwa najbardziej nieoczywiste koncerty – Adam Nowak i Youth Novels – Malta na Bis w Koninie

Materiał promocyjny

Dodano: 7.08.2020 11:55

Adam Nowak – muzyk, autor tekstów, lider zespołu Raz Dwa Trzy - zaskarbił sobie już polską publiczność, grając tysiące koncertów. Już niebawem zobaczycie go w Koninie. Wystąpi podczas Malta Festiwal na Bis 21 sierpnia, o 19.00, na placu przy CKiS (ul. Okólna 47 a).

Adama Nowaka, Jarka Trelińskiego (Raz Dwa Trzy) oraz Karima Martusewicza (Voo Voo) usłyszymy z projektem Acoustic Amigos.

Pomysł na wspólne muzykowanie powstał pod koniec roku 2013. Najzwyczajniej w świecie lubimy się towarzysko, dobrze się ze sobą czujemy, również artystycznie – mówią muzycy. Pracujemy nad zupełnie nowym repertuarem, co oznacza, że na każdym koncercie można spodziewać się jakiejś prapremiery. Gramy nasze kompozycje do tekstów głównie Adama, ale nie tylko, pojawia się Młynarski, czasem Grechuta, a nawet Herbert. Dzięki kameralnej oprawie, koncert ma charakter bardzo bliskiego spotkania z publicznością, którą prosimy, by była przygotowana na nieoczekiwany, również dla nas, przebieg wydarzeń.

Podczas tego wieczoru zagra również zespół Youth Novels, który zadebiutował w 2016 r. intymnymi, akustycznymi kompozycjami. Występowali na największych polskich festiwalach, takich jak Open'er Festiwal czy Spring Break, a także supportowali podczas europejskich koncertów Hooverphonic, Seafret, Father John Misty czy Oh Wonder.

Utwory z EP’ki „Chaos I Create” znalazły się w serialu „Pod Powierzchnią”. Jesienią, we współpracy z Łukaszem Palkiewiczem wydali dwa nowe single – Bad Feelings oraz Skin, które pokazały inną, elektroniczną stronę duetu. Podczas koncertu zespół zaprezentuje 10 autorskich utworów, które zostały wydane na przestrzeni czterech lat. Kompozycje zbudowane są z przestrzeni efektów pogłosowych wydobywających się z wokali, gitary i syntezatorów.

Bilety na 2 koncerty tylko 20 zł – dostępne w kasie CKiS przy Okólnej 47a oraz online www.ckis.konin.pl

Drugi dzień Malty na Bis upłynie pod znakiem teatru! Zobaczymy zatem projekt „Odmęty” artystki znanej jako YoenNa. YoenNa to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka i tancerka. Elektronicznym dźwiękom, złożonym z instrumentalnych i wokalnych pętli, towarzyszą nieoczywiste teksty, poetycka narracja oraz ruch. Na scenie razem z solistką pojawią się tancerze, którzy wprowadzą słuchaczy w świat tworzony przez muzykę i ambientowe przejścia dźwiękowe.

Nie zabraknie również teatralnej uczty dla najmłodszych widzów! Teatr Fuzja z Poznania zaproponuje „Żubra Pompika” (na podstawie książki Tomasza Samojlika) – czyli rzecz o nietuzinkowym, lekko szalonym podejściu do życia, a także o przyjaźni, oddaniu oraz poszukiwaniach i życiu zgodnym z przyrodą.

Więcej informacji na www.ckis.konin.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ckis,   malta na bis,   festiwal

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.