Dzisiaj jest piątek 22 stycznia 2021, imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17174) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
2 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ślesin. Pierwsi pensjonariusze DPS zaszczepieni pr ... (3)KKF wraca do grania. I to od razu w Halowym Puchar ... (0)

Golina. Filmowe piątki na stadionie. Wraca "Kino pod chmurką"

Dodano: 11.08.2020 14:20
Źródło: LM.pl

Dwa filmowe seanse w „Kinie pod chmurką” zaplanowano w Golinie na ostatnie wakacyjne piątki.

Mieszkańcy gminy Golina znowu będą mieli szansę obejrzeć filmy na dużym ekranie, który stanie na Stadionie Miejskim. Tym razem repertuar przewiduje zarówno coś dla młodszych, jak i starszych widzów.

- Celem zaplanowanej inicjatywy jest przybliżenie mieszkańcom Gminy Golina i okolic dostępu do kultury oraz kształcenie potrzeb i zainteresowań kulturalnych poprzez stworzenie możliwości wspólnego przeżywania wydarzenia jakim są seanse filmowe na świeżym powietrzu. Cieszymy, się że mamy możliwość kontynuacji inicjatywy, którą podjęła w zeszłym roku Młodzieżowa Rada Miejska w Golinie. Pozytywne opinie mieszkańców stały się motywacją do tegorocznej realizacji propozycji tejże oferty kulturalnej – informuje w mediach społecznościowych Biblioteka Publiczna w Golinie.

W piątek, 21 sierpnia o godz. 20.30 na stadionie wyświetlona zostanie bajka „Mustang z Dzikiej Doliny”, a później komedia „Starsza pani musi zniknąć”. Kolejny piątek, 28 sierpnia również o godz. 20.30 będzie można zobaczyć bajkę „Wpuszczony w kanał”, a po niej komedię „Zamiana ciał. Organizatorzy informują, że można zabrać ze sobą koce oraz leżaki, a na miejscu będzie możliwość zakupu popcorny, czy waty cukrowej i napojów.

„Akcja społeczna mobilizacja – kulturalne spotkania pod chmurką” to projekt dofinansowany ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie”. Kino odbędzie się dzięki współpracy Stowarzyszenia Razem dla Goliny z Biblioteką Publiczną i Domem Kultury w Golinie. Wydarzenie odbywać się będzie w reżimie sanitarnym, a to oznacza konieczność zakrycia ust oraz nosa.

  • Golina. Filmowe piątki na stadionie. Wraca "Kino pod chmurką"

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.