Dzisiaj jest środa 23 września 2020, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17929) SPORT FORUM FIRMY (5538) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 17oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sprawiedliwa transformacja. Będą rozmawiać z miesz ... (2)Bohaterski czyn policjantów. Wynieśli kobietę z pł ... (1)

Muzyczny finał patriotycznej akcji. Zaśpiewali dla żołnierzy

Dodano: 15.08.2020 16:55
Źródło: LM.pl

„Marsz Pierwszej Brygady” w wykonaniu mieszkańców powiatu konińskiego, urzędników i muzyków to hołd z okazji Święta Wojska Polskiego oraz setnej rocznicy „Cudu nad Wisłą”.

Pod koniec czerwca Starostwo Powiatowe w Koninie wspólnie z gminą Rychwał, 33. Bazą Lotnictwa Transportowego w Powidzu oraz Orkiestrą „Quantum” w Rychwale rozpoczęło akcję „Zaśpiewaj dla polskich żołnierzy – Kwarantanna 2020”. Chodziło o nagranie pieśni patriotycznej i przesłanie wideo, które później stało się częścią klipu z okazji 100-lecia Bitwy Warszawskiej oraz Święta Wojska Polskiego.

- Dzisiaj „Śpiewamy dla polskich żołnierzy” najdumniejszą pieśń – podkreśla w mediach społecznościowych Orkiestra „Quantum”.

Udział w akcji wzięli: Zespół Tańca Ludowego „Kościelec”, Męski Kameralny Chór Quarta z Zagórowa, Chór Vocaliza z Goliny, Starostwo Powiatowe w Koninie, Urząd Gminy w Rychwale oraz Anna Stobierska, Wiktoria Wróbel, Oliwia Frątczak, Aniela Frątczak, Marysia Gajewska, Magdalena Prusak, Patrycja Ignaczak i Hanna Jędro.

fot. archiwum

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

patriotycznie i ciekawie
Dodano: 15.08.2020 17:50    Przez: ~zk

KOMENTARZE

patriotycznie i ciekawie
Dodano: 15.08.2020 17:50    Przez: ~zk
Jeśli ktoś lubi świętować to mamy do dyspozycji rocznice urodzin,lub śmierci wybitnych naukowców,twórców,działaczy kultury (sam się dziwię,jak dużo),a u nas cięgiem ino trąbka,werbelek i koniecznie jak najwięcej dzwonów.
Dodano: 15.08.2020 21:56    Przez: Grzech Walerian

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.