Dzisiaj jest wtorek 26 stycznia 2021, imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17956) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / 0oC
Jutropogoda
1 / 0oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Powiatowa Rada Rynku Pracy. Inauguracja kadencji 2 ... (2)Prezent od prezydenta dla Poli - pierwszej koninia ... (1)

Konin. W I LO powstaną trzy nowoczesne pracownie dydaktyczne

Dodano: 19.08.2020 19:23
Źródło: LM.pl

Od listopada w I Liceum Ogólnokształcącym w Koninie działać będą trzy nowoczesne pracownie. Projekt został dofinansowany przez zarząd województwa wielkopolskiego.

Pracownia matematyczna, przyrodnicza i fizyko-astronomiczna. Znajdujące się na parterze szkoły klasy niebawem przejdą prawdziwą metamorfozę. Dzięki ponad 128 tys. zł dofinansowania, uda się wyposażyć pracownie w pomoce dydaktyczne, m.in. tablice multimedialne, wizualizery i laptopy nauczycielskie.

- Na rynku pracy poszukuje się praktyków, nie teoretyków. W nowoczesnej dydaktyce musimy wykorzystywać nowoczesne technologie, żeby zainteresować uczniów i dać im możliwość rozwoju – mówi Elżbieta Świder, dyrektor I LO w Koninie.

Niedługo zostanie podpisana umowa na realizację projektu. We wrześniu i październiku ruszą przygotowania, a od listopada ruszą zajęcia w nowych pracowniach. Wartość całego projektu to 135 348,33 zł.
 

fot. archiwum

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Zamiast nowoczesnych pracowni wprowadziła bym zmiany w kadrze nauczycieli. Większość z nich nie dokształca się w żaden sposób więc jak chcą jakąkolwiek wiedzę przekazać naszym dzieciom?
Dodano: 21.08.2020 09:54    Przez: Jowita

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.