Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17615) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (4)

Wilczyn. Zapraszają na Kino Letnie na Plaży. Seans już w piątek

Dodano: 27.08.2020 18:15
Źródło: LM.pl

Film ,,Wykolejona” będą mogli obejrzeć w najbliższy piątek miłośnicy kina na plaży w Wilczynie. To już kolejny seans z cyklu Kino Letnie na Plaży.

Na dużym ekranie w kinie plenerowym wyświetlony zostanie kolejny film z cyklu Kino Letnie na Plaży. Tym razem będzie to ,,Wykolejona” - japońsko-amerykańska komedia w reżyserii Judda Apatowa. Film opowiada historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie. Jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu, ale jej życie osobiste to katastrofa.

Seans odbędzie się w najbliższy piątek 28 sierpnia o godz. 20.30. Projekcja odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

  • Wilczyn. Zapraszają na Kino Letnie na Plaży. Seans w piątek

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Wilczyn,   Kino Letnie na Plaży,   kino,   kino plenerowe,   Wykolejona,   plażaDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.