Dzisiaj jest niedziela 7 marca 2021, imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18092) SPORT FORUM FIRMY (5587) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -2oC
Jutropogoda
2 / -3oC
Pojutrzepogoda
1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Głośny okrzyk po końcowym gwizdku, Górnik wreszcie ... (2)Pierwszy gol Tamburro, Szymczak bohaterką. GKS – M ... (0)

Zielonym do góry. Oxytree czyli drzewa tlenowe pod Koninem

Dodano: 28.08.2020 20:20

Tlenowe drzewa, pyszne pesto z liści rzodkiewki, zioła - to tylko niektóre tematy najnowszego odcinka Zielonym do Góry. W tym wydaniu magazynu poszukamy odpowiedzi na pytanie czy w Koninie może zabraknąć wody w kranach. Dowiemy się również w jakich miejscach zbierać zioła i je przechowywać, odwiedzimy niezwykły ogród w Kawnicach.

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

wody jak wody ale prądu na pewno braknie w Koninie
Dodano: 29.08.2020 09:25    Przez: ~bogdan
Nie braknie 400KV do Pątnowa pociągneli puł-poł już nie długo ruszy, ale jak PAK zaprzestanie produkcji z węgla prąd napewno poszybuje w górę. Z tego co piszą media to jeszcze długo to nie nastąpi tylko ,że PAK zwiększy MIX.
Dodano: 29.08.2020 11:46    Przez: ~Olaf
Te wiatraki ,które promujecie to produkowane w Polsce?Z tego co wiem to Holandia jest czołowym ich producentem.To do naszego budżetu popłynie strumień pieniędzy za ich stawianie?Czy to nie jest ,aby tak jak z plastikowymi choinkami na święta?Zużycie środków i energii przy produkcji sztucznej choinki strasznie zatruwa środowisko naturalne.Dziś lepiej ściąć choinkę żywą i utylizować.Pewnie z tymi wiatrakami jest podobnie,sprawność jego i koszt eksploatacji jest wyższy niż kopanie węgla.Po za tym węgiel jest nasz ,polski i zysk zostaje w kraju.
Dodano: 31.08.2020 14:06    Przez: ...przed szkodą?

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.