Dzisiaj jest środa 20 stycznia 2021, imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17002) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 2oC
Jutropogoda
3 / 2oC
Pojutrzepogoda
3 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Domu Pomocy Społecznej ruszyły szczepienia przec ... (3)Urząd Marszałkowski świętuje zaprzysiężenie prezyd ... (14)

Golina. Wakacyjne kino na stadionie było strzałem w dziesiątkę

Dodano: 2.09.2020 13:52
Źródło: LM.pl

Plenerowe, wakacyjne kino w Golinie przyciągnęło sporą grupę mieszkańców. - Mamy nadzieję, że „filmowe seanse pod chmurką” wpiszą się w kalendarz imprez kulturalnych w gminie – podkreślają organizatorzy.

Ułatwienie mieszkańcom dostępu do kultury w czasie trwającej pandemii, było głównym celem organizatorów wydarzenia. Stowarzyszenie „Razem dla Goliny”, Biblioteka Publiczna oraz Dom Kultury w Golinie przez dwa ostatnie piątki sierpnia zapraszały mieszkańców gminy do wzięcia udziału w filmowych wieczorach pod gołym niebem. Kinomaniacy na Stadionie Miejskim w Golinie obejrzeli najpierw „Mustanga z Dzikiej Doliny” i komedię „Starsza pani musi zniknąć”, a w kolejny piątek: „Wpuszczonego w kanał” i „Zamianę ciał”.

Projekt „Akcja społeczna mobilizacja – kulturalne spotkania pod chmurką” dofinansowany był ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie”.

fot. UM Golina

  • Golina. Wakacyjne kino na stadionie było strzałem w dziesiątkę
  • Golina. Wakacyjne kino na stadionie było strzałem w dziesiątkę
  • Golina. Wakacyjne kino na stadionie było strzałem w dziesiątkę

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.