LM.plSportSzalony mecz w Trzciance, czwarty mecz Wilków bez zwycięstwa

Szalony mecz w Trzciance, czwarty mecz Wilków bez zwycięstwa

Porażką 3:5 zakończył się sobotni mecz Wilków Wilczyn z Lubuszaninem Trzcianka. Dla wilczynian był to czwarty mecz bez zwycięstwa z rzędu.

Wilki mierzyły się w sobotę z niżej notowanym od siebie Lubuszaninem. Do Trzcianki wilczynianie jechali po trzech meczach z rzędu bez zwycięstwa, licząc na przełamanie i podreperowanie swojego dorobku punktowego.

Mecz nie ułożył się jednak po myśli Wilków. Już po pierwszej połowie zespół Radosława Konieczki przegrywał 0:1 po golu Mikołaja Łuczaka. Zaraz po przerwie z rzutu karnego podwyższył Marcin Urbański, a w 60. minucie na 3:0 dla Lubuszanina strzelił Paweł Wicher.

W 71. minucie zaczął się rollercoaster - w przeciągu szesnastu minut padło aż pięć bramek dla obu zespołów, a wynik zmieniał się co chwilę. Najpierw pierwszego gola dla Wilków zdobył Wiktor Kacprzak. Lubuszanin odpowiedział bramką Breno Fagundesa na 4:1. Trzy minuty później na 5:1 podwyższył Marcin Urbański.

Wilki jednak grały dalej i w końcówce meczu zaczęły pogoń za rywalami. W 82. minucie z rzutu karnego trafił Krystian Robak, a pięć minut później trzeciego gola gościom dał Wiktor Kacprzak. To było jednak wszystko, na co było stać Wilki. Zespół z Wilczyna przegrał 3:5.

Był to czwarty mecz Wilków bez zwycięstwa z rzędu. Zespół Radosława Konieczki spadł na siedemnaste miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów. Kolejne spotkanie w przyszłą sobotę - wilczynianie podejmować będą Olimpię Koło.

Lubuszanin Trzcianka - Wilki Wilczyn 5:3 (28' Mikołaj Łuczak, 55', 76' Marcin Urbański, 60' Paweł Wicher, 73' Breno Fagundes - 71', 87' Wiktor Kacprzak, 82' Krystian Robak)

Wilki Wilczyn: Jakub Matczak (80' Jakub Strzykowski) - Igor Kuźniewski (80' Adrian Kamiński), Kamil Kwiatkowski, Wiktor Mochalski, Michał Zajączkowski, Krystian Robak, Mikołaj Nowakowski, Adrian Górecki (80' Dominik Jesiołowski), Bartosz Domaniecki (80' Marcin Balalja), Łukasz Przebieracz (56' Patryk Szymaniak), Wiktor Kacprzak.