Dzisiaj jest poniedziałek 19 kwietnia 2021, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18083) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 9oC
Jutropogoda
11 / 6oC
Pojutrzepogoda
13 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (7)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Krzymów. Skrzynka z imitacjami i akcja profilaktyczna dla rodziców

Dodano: 13.09.2020 11:29

Wygląda jak skrzynka na narzędzia, ale zamiast tej zawartości, ma imitacje narkotyków, dopalaczy oraz przedmiotów służących do przyjmowania środków odurzających.

Skrzynka posłuży strażnikowi gminnemu i policji jako eksponat do przeprowadzania akcji profilaktycznych dla rodziców uczniów szkół z gminy Krzymów. Skrzynka z imitacjami została zakupiona z funduszu gminnej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych. Dostęp do niej będzie miała tylko straż gmina oraz komisariat policji w Starym Mieście. To efekt projektu dotyczącego działań profilaktycznych ukierunkowywanych na zwalczanie uzależnienia od narkotyków i dopalaczy.

Funkcjonariusze będą spotkać z rodzicami uczniów z placówek oświatowych w gminie Krzymów, aby pokazać jak wyglądają narkotyki, dopalacze, przyrządy, czy urządzenia do dzielenia, dawkowania, przyjmowania tych szkodliwych środków. Dorośli będą mogli się przekonać jak rozpoznawać uzależnienie od narkotyków u młodych ludzi. Funkcjonariusze podkreślają, że  akcje profilaktyczne będą prowadzone wyłącznie dla osób dorosłych.

Źródło: Gmina Krzymów 

 

  • Krzymów. Skrzynka z imitacjami i akcja profilaktyczna dla rodziców

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Krzymów,   skrzynka z imitacjami,   akcja dla rodziców,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.