Dzisiaj jest środa 12 maja 2021, imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16999) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Show Kopińskiej w rezerwach. Medyk II zdeklasował ... (0)Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)

Szkoła Podstawowa w Licheniu na kwarantannie. Zdalne nauczanie

Dodano: 16.09.2020 08:42

Szkoła Podstawowa w Licheniu Starym (gmina Ślesin) na kwarantannie. U jednej z nauczycielek stwierdzono zakażenie. Uczniowie przechodzą na naukę zdalną.

W związku z tą sytuacją, dyrekcja szkoły wystosowała do rodziców informację: W związku z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19 u jednej z nauczycielek, po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Koninie, zawieszone zostają zajęcia stacjonarne we wszystkich klasach od 16.09.2020 do 21.09.2020 włącznie. Zajęcia będą prowadzone w trybie zdalnym według dotychczasowego planu.

Uczniowie klas 5-8 wraz z rodzinami zamieszkującymi w jednym gospodarstwie domowym pozostają w kwarantannie do poniedziałku 21.09.2020 do północy. Tę informację każdy z rodziców otrzyma także telefonicznie od pracownika Sanepidu.

Uczniowie klas 1-4 oraz dzieci z zerówek i ich rodziny nie podlegają kwarantannie, ponieważ nie miały bezpośredniego kontaktu z nauczycielką mającą pozytywny wynik testu.

Po tej informacji z pomocą ruszyła jednostka OSP w Licheniu Starym. Strażacy zaoferowali osobom przebywającym na kwarantannie robienie zakupów. Dotyczy to głównie mieszkańców Lichenia, Bylewa oraz Pogoni Gosławickiej. - Nasze auta oraz kierowca są do dyspozycji w dostarczaniu najpotrzebniejszych środków do życia. 

Fot. SP w Licheniu Starym 

 

 

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:SP Licheń Stary,   szkoła w Licheniu,   koronawirus,   kwarantanna Licheń,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Brawo LM- macie refleks szachisty...!!! A o śmiertelnym wypadku między Koninem a Tuliszkowem kiedy się dowiemy... może w nowym tysiącleciu...!!! Smutne to!!!
Dodano: 16.09.2020 09:23    Przez: Wiedźma

KOMENTARZE

Brawo LM- macie refleks szachisty...!!! A o śmiertelnym wypadku między Koninem a Tuliszkowem kiedy się dowiemy... może w nowym tysiącleciu...!!! Smutne to!!!
Dodano: 16.09.2020 09:23    Przez: Wiedźma

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.