Dzisiaj jest niedziela 25 października 2020, imieniny: Darii, Wilhelminy, Sambora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16309) SPORT FORUM FIRMY (5543) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 9oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
12 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nowy autobus elektryczny testowany w Koninie. Kurs ... (0)378 dni od ostatniej wygranej Górnika. W Gnieźnie ... (0)

Specjalna i wirtualna edycja Drzwi Otwartych w konińskiej PWSZ

Dodano: 17.09.2020 10:26

Specjalną edycję Drzwi Otwartych przygotowała Państwowa Wyższa Zawodowa w Koninie. Prezentacja uczelni odbyła się 16 września i miała, oczywiście, charakter zdalny.

Wirtualne spotkanie z jedyną w Koninie uczelnią publiczną zastąpiło to tradycyjne ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne. Było i jest skierowane przede wszystkim do tych absolwentów, którzy jeszcze nie wybrali miejsca do studiowania. Lista proponowanych przez PWSZ w Koninie kierunków liczy 11 licencjackich, w tym 2 inżynierskie oraz 4 magisterskie.

Podczas zdalnych Drzwi Otwartych dziekani przedstawili kierowane przez nich wydziały, a więc Wydział Nauk o Zdrowiu, Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych oraz Wydział Nauk Ekonomicznych i Technicznych, i zachęcali do podjęcia nauki przez zainteresowanych.

Natomiast o specyfice studiowania na różnych kierunkach opowiadali ich studenci i tegoroczni absolwenci. Mówili nie tylko o samej nauce, ale i o tym, co jest nierozerwalnie związane z byciem studentem. Do przyszłych studentów kilka słów skierował również Samorząd Studencki PWSZ w Koninie.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:PWSZ Konin,   drzwi otwarte,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.