Dzisiaj jest poniedziałek 12 kwietnia 2021, imieniny: Juliusza, Ludosława, Zenona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17801) SPORT FORUM FIRMY (5590) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 3oC
Jutropogoda
8 / 4oC
Pojutrzepogoda
8 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Osadzie Janaszkowo pomieszczenia do rehabilitacj ... (1)Konin. Pamiętajcie o muzealnych ogrodach! Zagościł ... (3)

Golina. Międzypokoleniowy rajd rowerowy i ekologiczny piknik

Dodano: 22.09.2020 12:35
Źródło: LM.pl

„Międzypokoleniowo z ekologią na wesoło” - to tytuł projektu realizowanego w gminie Golina, którego celem jest wspólna lekcja poszanowania środowiska.

Projekt składa się z dwóch etapów. W pierwszym, młodzież ze szkół podstawowych z gminy Golina weźmie udział w Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata i zadba o porządek wokół swojego najbliższego najbliższego otoczenia. Po zakończonym sprzątaniu, młodzi ludzie zasadzą symboliczne drzewo. Drugi etap projektu to Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy „Z ekologią mi po drodze”, który będzie miał charakter historyczny, przyrodniczy i kulturowy. 3 października odbędzie się też piknik ekologiczny. Uczestnicy imprezy wezmą udział w zabawie i konkursach.

Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie Razem dla Goliny i Starostwo Powiatowe w Koninie.

  • Golina. Międzypokoleniowy rajd rowerowy i ekologiczny piknik

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.