Dzisiaj jest czwartek 22 października 2020, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16527) SPORT FORUM FIRMY (5541) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
16 / 13oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Jak nie teraz to kiedy? Górnik ... (0)Amers przygarnięty przez obcą osobę. Właściciele p ... (11)

Sprawca kolizji posiadał środki odurzające. Będzie za to odpowiadał

Dodano: 23.09.2020 11:05
Zatrzymany przez policjantów z Babiaka, 25-latek stanie przed sądem za kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków oraz ich posiadanie. Dodatkowo mężczyzna był sprawcą kolizji. 
 
W niedzielę 20 września około godziny 17.00 policjanci zostali wezwani do miejscowości Brdów, gdzie miało dojść do kolizji drogowej. Na miejscu okazało się, że kierujący pojazdem marki Renault uderzył w barierę energochłonną. Jeden ze świadków powiedział, że sprawca kolizji tuż przed zdarzeniem miał problem z utrzymaniem właściwego toru jazdy i podejrzewa, że może być pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości kierującego przez policjantów wykluczyło te przypuszczenia, ale funkcjonariusze podejrzewali, że może być on pod wpływem narkotyków. Zanim jednak to potwierdzili, dokładnie sprawdzili samochód, którym poruszał się 25-latek. W pojeździe kierującego funkcjonariusze znaleźli woreczek z białym proszkiem. Okazało się, że jest to amfetamina.

Wstępne badanie kierującego na obecność w organizmie środków prawnie zabronionych, wykazało, że mieszkaniec powiatu lipnowskiego jest pod wpływem amfetaminy. Został zatrzymany w policyjnym areszcie Usłyszał już zarzuty posiadania środków psychoaktywnych, za które sąd może skazać go nawet na 3 lata pozbawienia wolności.

Fot. KPP w Kole 

  • Sprawca kolizji posiadał środki odurzające. Będzie za to odpowiadał

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Koło,   policjanci z Babiak,   środki odurzające,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.