Dzisiaj jest czwartek 22 października 2020, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16534) SPORT FORUM FIRMY (5541) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
16 / 13oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Jak nie teraz to kiedy? Górnik ... (0)Amers przygarnięty przez obcą osobę. Właściciele p ... (11)

Autostrada A2. Przewoził 15-tonowy ładunek bez zabezpieczenia

Dodano: 23.09.2020 14:49
Źródło: LM.pl

Przewoził ładunek bez zabezpieczenia. Kierowca został zatrzymany i ukarany mandatem przez funkcjonariuszy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Poznaniu, oddział w Koninie.

W punkcie kontroli przy autostradzie A2, inspektorzy z Konina zatrzymali samochód ciężarowy litewskiego przewoźnika. Jak się okazało, kierujący przewoził 15 ton ładunku z Belgii na Litwę, bez zabezpieczenia.

- Kierowca wyjaśnił, że nie zamocował ładunku, ponieważ jego zdaniem, nie mógł się przemieścić. Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami, każdy ładunek powinien być zamocowany z uwzględnieniem współczynnika tarcia w taki sposób, aby nie mógł przemieszczać się podczas przewozu lub spowodować wywrócenia pojazdu w wyniku drgań oraz sił działających na ładunek – informuje rzecznik WITD w Poznaniu.

Przewóz został wstrzymany do momentu właściwego zabezpieczenia ładunku. Kierowca natomiast otrzymał mandat w wysokości 500 zł.

fot. WITD Poznań

  • Autostrada A2. Przewoził 15-tonowy ładunek bez zabezpieczenia

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

3500powinien dostać to może by coś na wyobraźnię zadziałało.
Dodano: 23.09.2020 15:03    Przez: ~traktorzysta
Ja smigam u niemca dzisiaj 12ton ziarn kawy i tu pasami to nikt niespina a bag niemcow niezatrzymuja tylko opcokrajowcow hi
Dodano: 23.09.2020 19:50    Przez: Daniel

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.