Dzisiaj jest wtorek 11 maja 2021, imieniny: Igi, Miry, Lwa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17029) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
25 / 16oC
Jutropogoda
21 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Show Kopińskiej w rezerwach. Medyk II zdeklasował ... (0)Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)

Turek. Miasto pomoże poszkodowanym w wybuchu gazu w bloku

Dodano: 30.09.2020 14:14
Burmistrz  Turku zadklarował wsparcie w formie jednorazowej zapomogi dla osób poszkodowanych w związku z wybuchem gazu przy ul. Wyszyńskiego 14.
 
Wsparcie finansowe będzie proporcjonalne do poniesionych strat. W tej sprawie osoby poszkodowane mogą zgłaszać się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku, przy ul. Konińskiej 4. Ponadto burmistrz zaproponuje mieszkania zastępcze na okres 2 miesięcy, mieszkańcom najbardziej zniszczonych lokali, w których obecnie nie ma możliwości zamieszkania.
 
Wszyscy poszkodowani mogą liczyć również na wsparcie prawne i psychologiczne. W tym celu należy kontaktować się z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Turku. Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej zorganizuje zbiórkę publiczną na pomoc poszkodowanym. Wsparcie w drobnych pracach remontowych oferuje także Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Turku. 
  • Turek. Miasto pomoże poszkodowanym w wybuchu gazu w bloku

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wybuch gazu,   Turek,   burmistrz,   pomoc dla poszkodowanych,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.