Dzisiaj jest środa 27 stycznia 2021, imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17344) SPORT FORUM FIRMY (5576) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / -1oC
Jutropogoda
1 / -3oC
Pojutrzepogoda
-1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
„Wspomnienie to cicha nuta“. Film o Szymonie Pawli ... (0)Konińska Młoda Lewica zbadała jaki styl życia prow ... (11)

Wypadek w Spławiu. Nastolatek chciał uniknąć zderzenia z sarną

Dodano: 8.10.2020 13:52
Źródło: LM.pl

Do groźnego zdarzenia doszło dzisiejszej nocy w miejscowości Spławie, gm. Golina.

Przed godz. 1.00, na drodze krajowej nr 92, kierujący volkswagenem 19-letniemu mieszkańcowi powiatu słupeckiego na jezdnię wybiegła sarna. Nastolatek chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem, wjechał do przydrożnego rowu. Młody kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do konińskiego szpitala.

Kolejne zdarzenie z udziałem sarny w gminie Golina, miało miejsce przed godz. 5.00 na drodze wojewódzkiej nr 467.

 

fot. facebook/OSP Golina

  • Wypadek w Spławiu. Nastolatek chciał uniknąć zderzenia z sarną
  • Wypadek w Spławiu. Nastolatek chciał uniknąć zderzenia z sarną

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Znaki ostrzegawcze są, ale gdyby Ci w nocy wybiegło kilka takich sarenek i jeleni prawie tuż przed maskę, to wtedy nie byłoby nikomu tak do śmiechu...!!! Sama miałam kilkakrotnie takie zdarzenie i to jeszcze np. podczas mgły... wtedy nieważne są znaki i prędkość, liczy się po prostu szczęście w nieszczęściu...!!! I tu chłopak miał szczęście, że nie wylądował w Innym Wymiarze...!!!
Dodano: 8.10.2020 15:17    Przez: Wiedźma

KOMENTARZE

Może OSP wypuszcza sarny żeby mieć więcej wyjazdów?. Tak na poważnie - dzikie zwierzęta to zmora kierowców. Dobrze, że nie było poważnych skutków.
Dodano: 08.10.2020 14:12    Przez: Pomocka
Zawsze mozna sarne zgonic jak nikt nic nie widzial
Dodano: 09.10.2020 10:53    Przez: Cuban White
A moze to ludzie sa dzicy? zajmujemy coraz wieksze przestrzenie likwidujemy drzewa lasy gdzie maja sie podziac zwierzaki? w zoo?
Dodano: 09.10.2020 10:54    Przez: Cuban White
Tak na poważnie-dzicy kierowcy,to zmora sarenek.Poza tym kierowcy mają znaki ostrzegawcze,ale kto by się tym przejmował.
Dodano: 08.10.2020 14:42    Przez: matka poldka
Co to za niezwykłe wydarzenie? Mój kolega regularnie co sobotę,lub najpóźniej w niedzielę pakuje sie do rowu i to bez pomocy sarenki-po prostu sam z siebie.
Dodano: 08.10.2020 15:03    Przez: zamarźnięty szogun
Znaki ostrzegawcze są, ale gdyby Ci w nocy wybiegło kilka takich sarenek i jeleni prawie tuż przed maskę, to wtedy nie byłoby nikomu tak do śmiechu...!!! Sama miałam kilkakrotnie takie zdarzenie i to jeszcze np. podczas mgły... wtedy nieważne są znaki i prędkość, liczy się po prostu szczęście w nieszczęściu...!!! I tu chłopak miał szczęście, że nie wylądował w Innym Wymiarze...!!!
Dodano: 08.10.2020 15:17    Przez: Wiedźma
Tak,wtedy nikomu nie jest do śmiechu,zwłaszcza sarnom.A sposób jest prosty-wystarczy zainstalować miniaturowe "gwizdki" odstraszające.Tanie,proste,bezpiecz Allegro.
Dodano: 08.10.2020 18:29    Przez: Grzech Walerian
Grzech! To bardzo proszę Cię o zrobienie takiej akcji promocyjnej i jednocześnie rozdającej takie "gwizdki"... nie każdego stać na kupienie czegoś nawet "taniego"... są różne priorytety np. zakup leków, opału, jedzenia itd.!!! Nic nigdy nie jest takie jak Nam się wydaje...!!! Ja kocham zwierzątka, a w szczególności sarenki, kiedyś miałam taką sarenkę w swoim magicznym ogrodzie, i żeby nie było, że to nieludzkie, znajomy weterynarz prosił o Jej przygarnięcie i zaopiekowanie się Nią do pewnego momentu...!!! Ja odniosłam się do tego artykułu i tego, że czasami nie mamy najmniejszego wpływu na to co dzieje się na drodze...!!! A chłopak naprawdę miał szczęście, Niech wraca szybko do zdrowia!!!
Dodano: 08.10.2020 19:22    Przez: Wiedźma
Zabawne są te Twoje abstrakcyjne przemyślenia-kogoś stać na utrzymanie auta,a na na 'gwizdek" za 5 zł. już nie...A chłopaka możesz odwiedzić i zanieść mu trochę zdrowej żywności.
Dodano: 08.10.2020 19:39    Przez: Grzech Walerian
Grzech! Zabawne jest Twoje podejście do życia drugiego Człowieka...!!! Samochód może nie być tej osoby, która go kieruje... a za 5 zeta możesz już kupić chleb i margarynę...!!! A co do odwiedzin tego chłopaka, to pozostawiam to bez komentu... bo szkoda mi czasu na takie dziecinne wywody...!!! Tylko tyle i aż tyle!!!
Dodano: 08.10.2020 20:17    Przez: Wiedźma
Kierowcy bez "gwizdka" powinni płacić wyższe ubezpieczenie AC.
Dodano: 08.10.2020 20:27    Przez: Marysia
Nikt nie zapytał o zdrowie sarny.A to pożyteczne stworzonko-można zgonić na sarnę,że wyskoczyła,jak się samemu zasnęło za kierownicą na przykład.
Dodano: 08.10.2020 21:56    Przez: Grzech Walerian
Młody chłopak ze wsi w wolkswagenie? to nie mogla byc sarna