Dzisiaj jest czwartek 15 kwietnia 2021, imieniny: Anastazji, Wacława, Leonida WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17346) SPORT FORUM FIRMY (5592) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
4 / 4oC
Pojutrzepogoda
7 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Program "Nasz nowy dom" odmienił życie rodzinie w ... (3)Powiat awaryjnie uruchomi punkt szczepień w Kazimi ... (4)

Miał zapłacić przywłaszczoną kartą. Policja poszukuje mężczyzny

Dodano: 13.10.2020 10:44
Źródło: LM.pl

Konińska policja poszukuje mężczyzny w sprawie kradzieży z włamaniem na rachunek bankowy.

Do zdarzenia doszło 29 sierpnia w jednej z konińskich stacji paliw. Mężczyzna, którego wizerunek uwieczniła kamera monitoringu miał dokonać płatności za pomocą przywłaszczonej karty bankomatowej.

Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Koninie apelują do wszystkich, którzy rozpoznają osobę na zdjęciu o kontakt pod numerem telefonu: 47 77 525 13. 

 

fot. facebook/Komenda Miejska Policji w Koninie

  • Miał zapłacić przywłaszczoną kartą. Policja poszukuje mężczyzny

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Policja ma refleks szachisty...!!! A poza tym, Oni ciągle oczekują pomocy internautów i niech nikt tu nie pisze, że jest to jedna z ich czynności operacyjnych...!!! Policjo do pracy a nie później tylko spijać "śmietankę" i chwalić się w artykułach o swoich sukcesach...!!! A teraz uprzejmie proszę o minusiki...!!!
Dodano: 13.10.2020 11:02    Przez: Wiedźma
Widocznie poszkodowany nie krzyczał,kiedy stwierdził,że ukradziono mu kartę.Kłania się "minister" Ziobro.
Dodano: 13.10.2020 11:32    Przez: szkarlatyna
Jak coś wiesz o tym katowaniu na śmierć,to musisz to zgłosić na policję.
Dodano: 13.10.2020 18:36    Przez: Grzech Walerian
Piszecie mandaty za brak maseczek to. Gość żalozyl maseczkę i zapłacił. A teraz sami sobie go szukajcie. Dobrze że rząd w kominiarkach nie karze chodzić. Byłoby jeszcze łatwiej kraść 😉
Dodano: 13.10.2020 19:27    Przez: Michał Sz

KOMENTARZE

Policja ma refleks szachisty...!!! A poza tym, Oni ciągle oczekują pomocy internautów i niech nikt tu nie pisze, że jest to jedna z ich czynności operacyjnych...!!! Policjo do pracy a nie później tylko spijać "śmietankę" i chwalić się w artykułach o swoich sukcesach...!!! A teraz uprzejmie proszę o minusiki...!!!
Dodano: 13.10.2020 11:02    Przez: Wiedźma
avatar "Refleks szachisty" dobre ! Nawet nie wiesz jaki trzeba mieć refleks grając blitza i partie błyskawiczne w szachach. Ale niestety to gra dla rozgarniętych i dla niektórych niedostepna ...
Dodano: 13.10.2020 14:37    Przez: macabro_pl
Banda Nygusów żebraków
Dodano: 13.10.2020 17:07    Przez: ~Policja prosi😂😂😂
Widocznie poszkodowany nie krzyczał,kiedy stwierdził,że ukradziono mu kartę.Kłania się "minister" Ziobro.
Dodano: 13.10.2020 11:32    Przez: szkarlatyna
bo policja z konina nic nie potrafi tylko ludzi potrafia katowac na smierc . nigdy w zyciu wam nie pomoge ???
Dodano: 13.10.2020 12:04    Przez: ~radzta se sami ...
Jak coś wiesz o tym katowaniu na śmierć,to musisz to zgłosić na policję.
Dodano: 13.10.2020 18:36    Przez: Grzech Walerian
Znając trochę specyfikę pracy operacyjnej śledczych myślę,że Wiedźma miała na myśli to co napisałeś (ale to tak między nami).
Dodano: 13.10.2020 18:33    Przez: FBI man
Piszecie mandaty za brak maseczek to. Gość żalozyl maseczkę i zapłacił. A teraz sami sobie go szukajcie. Dobrze że rząd w kominiarkach nie karze chodzić. Byłoby jeszcze łatwiej kraść 😉
Dodano: 13.10.2020 19:27    Przez: Michał Sz
moža kominarki zakładać nie ma to problemu
Dodano: 13.10.2020 21:31    Przez: ~oj
Macabro_pl! Masz rację życie w Polsce to gra, ale dla nierozgarniętych i właśnie dla Nich jest dostępna w 100 procentach i Twoja wypowiedź jest tego przykładem...!!! Smutne to i przykre!!!
Dodano: 14.10.2020 01:19    Przez: Wiedźma
Policja- gońcie się i weźcie wreszcie do pracy a nie donosicieli z ludzi robicie .
Dodano: 17.10.2020 12:24    Przez: ~mm