Dzisiaj jest piątek 15 stycznia 2021, imieniny: Domosława, Makarego, D±brówki WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17120) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-6 / -6oC
Jutropogoda
-3 / -13oC
Pojutrzepogoda
-12 / -15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Siatkarska kolejka: Wilki z wiceliderem, SPS Konsp ... (0)Niepokonany lider zagra w Koninie. Trudny test prz ... (0)

SOSW. Podsumowano projekt pod tytułem „Tak wiele mogę Ci dać”

Dodano: 14.10.2020 10:53

W Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Koninie, podsumowano projekt pod tytułem „Tak wiele mogę Ci dać” .

Dofinansowanie w kwocie 20 tysięcy złotych pozyskało Stowarzyszenie Razem Damy Radę. Założeniem projektu jest organizacja zajęć dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, których celem będzie rozwijanie zaradności, wspomaganie autonomii i niezależności poprzez naukę samodzielności w zakresie wykonywania czynności życia codziennego.

W ramach projektu, w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Koninie, wyposażono pracownie gospodarstwa domowego w nowoczesne sprzęty AGD. Dzięki profesjonalnemu i różnorodnemu wyposażeniu uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy będą mogli ćwiczyć umiejętności z zakresu prowadzenia gospodarstwa domowego.

Przy okazji warto wspomnieć, że Stowarzyszenie Razem Damy Radę funkcjonuje od 2009 roku, a jego członkowie – nauczyciele Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Koninie, działają społecznie. Od 2012 roku Stowarzyszenie posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Wszystkie pozyskane środki przeznaczane są na działalność statutową, która pozwala wspierać liczne potrzeby Ośrodka.

  • SOSW. Podsumowano projekt pod tytułem „Tak wiele mogę Ci dać”

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:SOSW w Koninie,   projekt,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.