Dzisiaj jest wtorek 1 grudnia 2020, imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16856) SPORT FORUM FIRMY (5546) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -1oC
Jutropogoda
0 / -2oC
Pojutrzepogoda
-1 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozwinął skrzydła. Uczestnik projektu został pilot ... (0)Koło z nowymi iluminacjami. Trochę radości w trudn ... (3)

Od rana korki na konińskich drogach. Samochód uderzył w barierki

Dodano: 19.10.2020 08:48

W poniedziałek, około godz. 6.00 rano, doszło do śmiertelnego zdarzenia na Trasie Warszawskiej w Koninie.

- 50-letni mieszkaniec powiatu konińskiego, jadąc przewężeniem, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał nagle z drogi i uderzył w barierki – informuje Sebastian Wiśniewski z KMP w Koninie. – Lekarz, który przybył na miejsce, stwierdził zgon. Sekcja zwłok wyjaśni przyczyny śmierci mężczyzny.

Na Trasie Warszawskiej, jak i na innych konińskich drogach, od rana tworzyły się korki.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

utrudnienia ruchu w tym miejscu utrzymują się od dłuższego czasu z powodu złego stanu technicznego mostu, natomiast próżno oczekiwać jakiejkolwiek informacji na temat remontu.
Dodano: 19.10.2020 10:33    Przez: Ropuch
Przestań pisać głupoty. Nikomu nie przeszkadzałaby remonty dopóki nie byłyby robione JEDNOCZEŚNIE. Kleczewska, Przemysłowa/Wyzwolenia, kolejna wymiana kabli na "nowym" moście, ostatnio prace na Spółdzielców. Do tego Trasa Warszawska zwężona od dłuższego czasu.
Dodano: 19.10.2020 11:37    Przez: R
Na facebooku pisali o tym już o 07:00 a LM jak zwykle ostatni o wszystkim się dowiaduje
Dodano: 19.10.2020 08:57    Przez: ~POPIS
bo to konin. a konin jest na samym koncu ..
Dodano: 19.10.2020 10:15    Przez: ~klub
Rany boskie jaka znieczulica>???? A że ktoś tam zginął to już nikt nie wspomniał!!! Żegnaj kolego:(:(
Dodano: 19.10.2020 17:29    Przez: XXX

KOMENTARZE

Na facebooku pisali o tym już o 07:00 a LM jak zwykle ostatni o wszystkim się dowiaduje
Dodano: 19.10.2020 08:57    Przez: ~POPIS
bez przesady panie .... 2 godziny pozniej to jest dobrze...
Dodano: 19.10.2020 09:26    Przez: ~smiech
bo to konin. a konin jest na samym koncu ..
Dodano: 19.10.2020 10:15    Przez: ~klub
a nie pomyśleliście, że redakcja ma swoje godziny pracy? Strona lm.pl to nie serwis informacyjny, nie pracuje 24h w poszukiwaniu news'ów. Chciałbyś aby Ciebie angażowali do pracy w czasie wolnym?
Dodano: 19.10.2020 10:35    Przez: Ropuch
utrudnienia ruchu w tym miejscu utrzymują się od dłuższego czasu z powodu złego stanu technicznego mostu, natomiast próżno oczekiwać jakiejkolwiek informacji na temat remontu.
Dodano: 19.10.2020 10:33    Przez: Ropuch
będzie remont znowu ludzie będą narzekać tak jak to ma miejsce przemyslowa piste. kleczewska no i pechowy nowy most.. robią nie dobrze..nie robią to samo
Dodano: 19.10.2020 10:43    Przez: ~adam
Przestań pisać głupoty. Nikomu nie przeszkadzałaby remonty dopóki nie byłyby robione JEDNOCZEŚNIE. Kleczewska, Przemysłowa/Wyzwolenia, kolejna wymiana kabli na "nowym" moście, ostatnio prace na Spółdzielców. Do tego Trasa Warszawska zwężona od dłuższego czasu.
Dodano: 19.10.2020 11:37    Przez: R
oczywiście że wiecznie niezadowolonych zawsze jest najwięcej, taka mentalność... Remonty w podobnym terminie, zgadzam się że to uprzykrza życie, ale czasami terminy są narzucone odgórnie, dotacje z UE bez których jeździlibyśmy po bruku, mają określony czas na realizację, procedury przetargowe itp. więc czasu na budowę robi się mało. Trzeba się przemęczyć, już widać koniec...
Dodano: 19.10.2020 13:16    Przez: Ropuch
Rany boskie jaka znieczulica>???? A że ktoś tam zginął to już nikt nie wspomniał!!! Żegnaj kolego:(:(
Dodano: 19.10.2020 17:29    Przez: XXX
Podobno Pan Jarosław jest na kwarantannie.Czyżby miał covid-19???
Dodano: 19.10.2020 21:22    Przez: ~Po
a co ma piernik do wiatraka
Dodano: 19.10.2020 21:32    Przez: ~M.Ś
to że wiatrak można spierniczyć a piernika nie da się zwiatraczyć ?
Dodano: 20.10.2020 05:50    Przez: ~pytajnik
Korki były niesamowite , mój mąż jechał pi godzinie 8 ,do nowego Konina ani jednym mostem ,ani drugim nie szło ujechać metr do przodu i 10 min stania . Więc udało mu się wyjechać z korka i wrócił do domu po rower i zdążył sprawę która miał załatwić.
Dodano: 19.10.2020 21:28    Przez: ~M .Ś
Co to państwo wyprawia z narodem?polskie państwo zniewoliło polski naród zmuszając do maseczek