Dzisiaj jest wtorek 1 grudnia 2020, imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16958) SPORT FORUM FIRMY (5546) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -1oC
Jutropogoda
0 / -2oC
Pojutrzepogoda
-1 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozwinął skrzydła. Uczestnik projektu został pilot ... (0)Koło z nowymi iluminacjami. Trochę radości w trudn ... (3)

Rychwał. Trwa rekrutacja dzieci do nowego, publicznego żłobka

Dodano: 19.10.2020 13:27
Źródło: LM.pl

Trwa rekrutacja do rychwalskiego żłobka, który powstaje w ramach projektu „Coś dla najmłodszych w Gminie Rychwał – publiczny żłobek wspiera rodziców”.

W połowie czerwca w Urzędzie Gminy i Miasta w Rychwale podpisana została umowa na przebudowę i zmianę sposobu użytkowania części budynku Szkoły Podstawowej w Rychwale. Inwestycja jest możliwa dzięki uzyskanemu dofinansowaniu w kwocie blisko 888 tys. zł z funduszy unijnych i udziale w rządowym programie „MALUCH+”.

Kilka dni temu rozpoczęła się rekrutacja dzieci osób pracujących, lub planujących powrócić na rynek pracy po przerwie związanej z wychowaniem pociech. W ramach projektu zapewniona zostanie opieka dla 16 dzieci w okresie o 1 grudnia tego roku do 31 października 2022 roku.

Dokumenty kandydatów do żłobka są przyjmowane w Urzędzie Gminy i Miasta w Rychwale do 15 listopada.

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.