Dzisiaj jest środa 2 grudnia 2020, imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16975) SPORT FORUM FIRMY (5547) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -3oC
Jutropogoda
-1 / 0oC
Pojutrzepogoda
3 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozwinął skrzydła. Uczestnik projektu został pilot ... (1)Koło z nowymi iluminacjami. Trochę radości w trudn ... (3)

Biskup Wiesław Mering zakażony koronawirusem. Jest w izolacji

Dodano: 20.10.2020 14:05
Źródło: LM.pl

Biskup włocławski Wiesław Mering zakażony koronawirusem. Obecność wirusa SARS-CoV-2 potwierdzono wczoraj wieczorem.

Od piątku ksiądz biskupi Wiesław Mering przebywał w kwarantannie. Obecnie jest w izolacji domowej. Jak informuje ks. Artur Niemira z Diecezji Włocławskiej, biskup jest osłabiony, ale jego stan się poprawia.

- Mamy nadzieję na szybki powrót do zdrowia Księdza Biskupa i prosimy o modlitwę – podkreśla ks. Niemira.

Do 28 października odwołane są wszystkie zajęcia biskupa. W związku z tym, że w minionym tygodniu bp Mering przebywał poza diecezją i nie miał kontaktu z pracownikami, urzędy diecezjalne funkcjonują normalnie.

fot. Bartosz Skonieczny

 

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dziś w dobrym tonie jest,jeśli jest się Gwiazdą,pochorować z dzień lub dwa.
Dodano: 20.10.2020 15:11    Przez: Grzech Walerian
hmmm ciekawe ile osób z jego rąk brało komunie,paranoja !
Dodano: 20.10.2020 14:48    Przez: Ewelina C.
...A ile całowało...
Dodano: 20.10.2020 14:55    Przez: Kasiulka

KOMENTARZE

hmmm ciekawe ile osób z jego rąk brało komunie,paranoja !
Dodano: 20.10.2020 14:48    Przez: Ewelina C.
...A ile całowało...
Dodano: 20.10.2020 14:55    Przez: Kasiulka
Jeśli zachorował w pracy to należy mu się odszkodowanie z ZUSu,a może i renta inwalidzka-taki Głódź ma ponad 10 tysiaków emerytury wojskowej.Czyż nie piękny to kraj?
Dodano: 21.10.2020 13:03    Przez: Grzech Walerian
Mudlmy sie za naszego Biskupa,bo jeśli to kara Boża,to nie daj Boże!
Dodano: 20.10.2020 14:57    Przez: wierna aż po grup
Dziś w dobrym tonie jest,jeśli jest się Gwiazdą,pochorować z dzień lub dwa.
Dodano: 20.10.2020 15:11    Przez: Grzech Walerian
Taki katolik ma dobrze,jeśli umrze-idzie natychmiast w przeznaczone mu miejsce i całą wieczność tam siedzi,Ma zapewnione żarcie i spanie.A ateista będzie się wiecznie tłukł po całym Kosmosie i nigdzie miejsca nie zagrzeje.Sorry-takie przemyślenia wielkopostne mię naszły...
Dodano: 20.10.2020 15:18    Przez: Marysia
''wierna aż po grup'' Ile klas skończylaś ?
Dodano: 20.10.2020 15:21    Przez: Ola
Uuuuu kolęndy nie będzie i opłatka od 10 do 50 zł
Dodano: 20.10.2020 15:47    Przez: paweł jeckson
Czcigodny, przewielebnych, skromny i świątobliwy.... Święty człowiek
Dodano: 20.10.2020 16:07    Przez: Romek Ress
...i dobrze,że zachorował na ten kowid,bo jak sam wielokrotnie powtarzał-najgorszą zarazą jest gender i elgiebete.Oczywiście,że się modlimy...
Dodano: 21.10.2020 13:59    Przez: Grzech Walerian
"I prosimy o modlitwę"! A My biedne Owieczki, musimy płacić za modlitwę... to jak to jest, Ich ból jest większy niż Nasz...!!! KK myślisz, że to średniowiecze... Wy Władcy, My Słudzy...??!! Oj, zmieńcie podejście do wiernych i zacznijcie samooczyszczenie, bo Kościoły będą puste i przerabiane na wzór Niemiec...!!!
Dodano: 20.10.2020 16:18    Przez: Wiedźma
Pani Wiedzmo brawo oni mają inną duszę są z innej krwi i kości im wszystko wolno i bieda niech się modli za biskupa zaraz tacka będzie w kościołach na ten cel ale jeden ksiądz powiedział coś ciekawego kiedyś jak nie potraficie się modlić w domu to płaćcie , szkoda ze w tej diecezji są takie zdzierusy bo 200 -300km dalej jest co innego całkiem
Dodano: 20.10.2020 16:52    Przez: paweł jeckson
W przeciwieństwie do wiedźmy jestem optymistą i wiem,że KK nie zmieni się,co oznacza,że kościoły zamienimy na dyskoteki,kluby go-go i domy schadzek,gdzie będzie panowała miłość bliźniego.Tak nam dopomóż Bóg.
Dodano: 20.10.2020 17:13    Przez: Grzech Walerian
Oj,Sorry Wiedźmo,za małe "W".Poddam się dobrowolnej karze i przez czas nieokreślony będę Ci sprzątał chate,głaskał czarne koty i dokarmiał sowy.
Dodano: 20.10.2020 17:16    Przez: Grzech Walerian
1 z 2
12>>