Dzisiaj jest czwartek 3 grudnia 2020, imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17011) SPORT FORUM FIRMY (5548) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-4 / 0oC
Jutropogoda
3 / 4oC
Pojutrzepogoda
7 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Spłonął autobus PKS. Strażacy gasili też samochód ... (5)Rozwinął skrzydła. Uczestnik projektu został pilot ... (1)

Słupecki szpital szuka dodatkowego personelu na czas epidemii

Dodano: 22.10.2020 12:16
Słupecki szpital szuka dodatkowego personelu medycznego do opieki nad pacjentami covidowymi. Przypomnijmy, że powiat słupecki od tygodnia jest zaliczony do czerwonych stref w związku z pandemią. 
 
Pierwsze piętro Oddziału Chorób Płuc i Gruźlicy w słupecki szpitalu zostało zagospodarowane na tzw. Oddział Obserwacyjno-Zakaźny.  Na tymże oddziale są 24 łóżka przygotowane dla pacjentów z podejrzeniem i chorych na COVID-19. Opieka nad chorymi wymaga jednak zaangażowania dodatkowego personelu medycznego. W tym celu SP ZOZ w Słupcy ogłosił konkurs na udzielanie świadczeń lekarskich. Do konkursu mogą przystąpić lekarze, którzy: posiadają specjalizację w dziedzinie chorób płuc lub są w trakcie specjalizacji w dziedzinie chorób płuc lub posiadają I stopień specjalizacji w dziedzinie chorób płuc lub analogicznie specjalizacje w dziedzinie chorób wewnętrznych.
 
Przewiduje się, że łączny wymiar czasu pracy lekarzy zajmujących się chorymi na COVID-19 (zatrudnianymi w ramach tego konkursu) nie przekroczy 744 miesięcznie, co oznacza, że na Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym będzie musiał non stop pełnić dyżur przynajmniej 1 lekarz. Swoje oferty lekarze mogą składać do 26 października br. do godz. 10.00. Samo udzielanie świadczeń lekarskich rozpocznie się 1 listopada i potrwa do dnia odwołania stanu epidemii, jednak nie dłużej niż do końca przyszłego roku. Stronom zagwarantowano jednomiesięczny okres wypowiedzenia. 
 
Źródło: Powiat Słupecki 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:szpital Słupca,   koronawirus,   dodatkowy personel,   powiat słupecki,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.