Dzisiaj jest piątek 4 grudnia 2020, imieniny: Barbary, Krystiana, Berny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17420) SPORT FORUM FIRMY (5551) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
9 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Stare Miasto. Pojawiły się iluminacje świąteczno - ... (1)Finał zbiórki w ZS CKU. Do szpitala trafiły dary d ... (0)

Koniński Kongres Kobiet z dystansem i parasolkami przed PiS-em 

Dodano: 23.10.2020 11:28

Koniński Kongres Kobiet zachęca do spontanicznego spotkania z parasolkami przed biurem PiS przy ul. Chopina w Koninie. - Bądźmy solidarne - apeluje do konińskich kobiet. 

To odzew na wczorajszy wyrok TK w sprawie aborcji. - Nie ma zgody na barbarzyńskie prawo, na ingerencję fanatyków w nasze ciało, zdrowie i życie. Konin stawia weto fundamentalizmowi i politycznym handlowaniem ciałami osób z macicą. Kobiety, organizujmy się! Pogoda wskazuje na potrzebę posiadania parasolek. Nie możemy czekać, od poniedziałku, na kolejny lockdown. Rozstawiamy się co 2 metry i mamy maseczki – apeluje KKK. - Bierzemy: plakaty, wieszaki, znicze. Bądźmy solidarne! Żałoba już była teraz czas na walkę. A więc spotkajmy się o godz. 16.00 przed budynkiem przy ul. Chopina, w którym mieście się biuro PiS na osiedlu Zatorze w Koninie. 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:strajk kobiet,   Konin,   Koniński Kongres Kobiet,  



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jestem mężczyzną ale popieram protest pań. Dla mnie to niesłychane aby sejm, senat, Trybunał Konstytucyjny zajmowały się wolą niewiasty. Przecież ciąża to nie wynik meczu gdzie Sędzia o czymś decyduje. Gdyby jeszcze TK orzekł że dziećmi silnie upośledzonymi będzie zajmowało się państwo od momentu ustalenia upośledzenia aż do zgonu. Cały ciężar ponosić będzie najczęściej matka bo ojciec ucieknie od kłopotów.
Dodano: 23.10.2020 12:47    Przez: Stanisław Koninianin
Mam wrażenie że większość komentujących nie wie o co w ogóle chodzi 🤦
Dodano: 23.10.2020 13:10    Przez: Przykre
Z tym,że "Trybunał Konstytucyjny",jest niekonstytucyjny.
Dodano: 23.10.2020 15:13    Przez: Grzech Walerian
Dla dziewczyn,stara bajka taoistyczna-na drodze mistrza znalazł się wielki kamień.Mistrz nie szarpał się z nim jednak,a obszedł go bokiem śmiejąc się szyderczo.
Dodano: 23.10.2020 18:03    Przez: Czang
wyskrobać im mózgi i będzie spokój
Dodano: 23.10.2020 12:44    Przez: ~gabi

KOMENTARZE

Z tego wynika, że Konstytucję wg Jeżak trzeba respektować tylko wtedy, kiedy pokrywa się z naszymi poglądami. Natomiast jeśli wyrok Trybunału Konstytucyjnego jest inny od naszych poglądów trzeba protestować. I dlaczego przed biurem PIS a nie przed Trybunałem Konstytucyjnym? K O N S T Y T U C J A!
Dodano: 23.10.2020 12:06    Przez: Piotr Nowak
avatar taką mądrość tylko podziwiać... i pić zimną wodę...konstytucja
Dodano: 23.10.2020 12:24    Przez: zx
Z tym,że "Trybunał Konstytucyjny",jest niekonstytucyjny.
Dodano: 23.10.2020 15:13    Przez: Grzech Walerian
wyskrobać im mózgi i będzie spokój
Dodano: 23.10.2020 12:44    Przez: ~gabi
Jestem mężczyzną ale popieram protest pań. Dla mnie to niesłychane aby sejm, senat, Trybunał Konstytucyjny zajmowały się wolą niewiasty. Przecież ciąża to nie wynik meczu gdzie Sędzia o czymś decyduje. Gdyby jeszcze TK orzekł że dziećmi silnie upośledzonymi będzie zajmowało się państwo od momentu ustalenia upośledzenia aż do zgonu. Cały ciężar ponosić będzie najczęściej matka bo ojciec ucieknie od kłopotów.
Dodano: 23.10.2020 12:47    Przez: Stanisław Koninianin
popierasz panie bo umoczysz i odpowiedzialności nie chcesz ponosić a tak rach ciach i po kłopocie . Znam osobiście przypadek że powiedział lekarz że jak dziecko się urodzi to będzie roślinka ,a tu urodził się chłopiec zdrowy jak tur i dzisiaj ma 17 lat i olimpiady wygrywa . Zróbcie sobie aborcję w swoich mózgów
Dodano: 23.10.2020 15:19    Przez: ~Edek
Jakież to znamienne, "że wszyscy, którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić"
Dodano: 23.10.2020 13:02    Przez: Jolka
To jest naprawdę ciekawe . No cóż mają lub mieli mądrych rodziców , że nie dokonali aborcji
Dodano: 23.10.2020 18:44    Przez: ~Edek
Mam wrażenie że większość komentujących nie wie o co w ogóle chodzi 🤦
Dodano: 23.10.2020 13:10    Przez: Przykre
Smutek, żal i niedowierzanie... dlaczego Nas Kobiety traktuje się jak drugi sort, Jesteśmy Nikim dla "psudo mężczyzn"...!!! Nasze cierpienie psychicznie i fizycznie dla nikogo nic nie znaczy...!!! Podobno Jesteśmy tylko do sprzątania, garów i "obsługiwania" tych pseudo mężczyzn...!!! Bez urazy dla Prawdziwych Mężczyzn walczących o Nasze Prawa...!!! To jest piekło Kobiet!!! Tak bardzo mi przykro i smutno, że żyję w Katoislamie... gdzie Nasza Polska... gdzie prawa Nas -Kobiet...??!!! Nie ma naszej zgody na traktowanie Nas w ten sposób... !!! Bądźmy solidarne i walczmy...!!!
Dodano: 23.10.2020 13:12    Przez: Wiedźma
Kup sobie zmywarkę i zmień faceta.Ten twój to nie mężczyzna.
Dodano: 23.10.2020 14:23    Przez: p***rnese tu
Nie wyrażam zgody aby ograniczać wolność jednostki, zwłaszcza żeby stare prawicowe dziady decydowały co kobiety mogą zrobić ze swoim ciałem. Katolicy to najgorsze co chodzi po tym świecie, wszystko tłumaczą wiarą, a nawet jej nie rozumieją. Wasz Bóg dał wolną wolę ale Wy chcecie ją ograniczać? Jakim prawem?! Kościół od zawsze narzucał swoje racje siłą, a to nie ma nic wspólnego z wiarą i religią.
Dodano: 23.10.2020 15:53    Przez: Ropuch
"Kościół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród". Memoriał Tadeusza Kościuszki, 1815 r.
Dodano: 23.10.2020 16:29    Przez: Piotr
Setki lat pracy nad stworzeniem homo catolicus od dawna daje efekty.Społeczeństwo bez szemrania wybiera sobie własnych oprawców.I ja się panującym nie dziwię,że lekceważą swoich wyborców-idiotów się nie szanuje.Dla mnie religia to pic i szwindel.
Dodano: 23.10.2020 17:58    Przez: Grzech Walerian
Kobieto która głosowałaś na PIS... Będą Cię bić, gwałcić, a Ty będziesz musiała urodzić nawet jak płód będzie zdeformowany...!!! Smutne to i straszne!!!
Dodano: 23.10.2020 13:17    Przez: Wiedźma
Przestańcie rodzić dzieci! Kiedy kiecuny zorientują się,że ubywa im sponsorów,przyjdą do Was na kolanach.I wtedy pokażcie im gest Lichockiej,a nawet wała.
Dodano: 23.10.2020 15:17    Przez: Grzech Walerian
Wiedźma wyłącz TVN bo masz sprany mózg doszczętnie i niedługo pękniesz z tej nienawiści do PIS i jego elektoratu.
Dodano: 23.10.2020 13:21    Przez: ktoś
Lawendowa homoseksualna Mafia Watykańska maczała w tym swoje brudne łapska...!!!
Dodano: 23.10.2020 13:38    Przez: Wiedźma
Moja macica, moja sprawa i wara homoseksualni zboczeńcy w sutannach od niej!
Dodano: 23.10.2020 13:40    Przez: Madonna
1 z 2
12>>