Dzisiaj jest wtorek 3 sierpnia 2021, imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15152) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
21 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koło. Symbol wyświetlany przez 63 dni, tyle ile tr ... (1)Polskie Safari. Kamena Rally Team pierwszy w klasi ... (0)

Goiński wygrywa w dobrym stylu podczas Suzuki Boxing Night III

Dodano: 24.10.2020 00:01
Źródło: LM.pl

Jednogłośną decyzją sędziów Mateusz Goiński (Zagłębie Konin) wygrał swój pojedynek podczas gali Suzuki Boxing Night III. Koninianin potwierdził, że po przerwie spowodowanej pandemią jest w bardzo dobrej formie.

Gala Suzuki Boxing Night III, czyli w większości mecz Polska - Chorwacja, była drugim występem Mateusza Goińskiego z Zagłębia Konin po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Rywalem koninianina w walce w kat. 81 kg był Petar Laskur, który w ostatnim momencie zastąpił Mateja Uremovicia.

Laskur, młodszy i mniej doświadczony od Goińskiego, dysponował jednak od pięściarza Zagłębia lepszymi warunkami fizycznymi. Do tego koninianin przez lata swojej kariery mógł się już jednak przyzwyczaić. Pierwszą rundę pięściarz Zagłębia zapisał zdecydowanie na swoją korzyść. Od pierwszych sekund zaatakował rywala i w połowie rundy doprowadził do liczenia Chorwata po trafionym prawym sierpowym.

W drugiej rundzie Goiński kontrolował walkę. Laskur powalczył jeszcze w trzeciej. Tym razem to on trafił prawym sierpowym. Koninianin co prawda cios ustał i wydawało się, że może bez problemu kontynuować walkę, sędzia postanowił jednak odesłać go na moment do narożnika. Nie wpłynęło to jednak na ostateczny werdykt arbitrów, którzy jednogłośnie przyznali zwycięstwo Goińskiemu.

Pięściarz Zagłębia Konin potwierdził swoją dobrą formę po przerwie spowodowanej pandemią. Przypomnijmy - w czerwcu Goiński również wystąpił w biało-czerwonych barwach na gali Suzuki Boxing Night II, pokonując Sebastiana Wiktorzaka. W piątek dobrze spisali się również pozostali biało-czerwoni, polska reprezentacja wygrała mecz z Chorwatami 16:2.

fot. screen z transmisji TVP Sport

  • Goiński wygrywa w dobrym stylu podczas Suzuki Boxing Night III

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar Mało rund,3 to tyle jantar pod trafika wytrzymuje 🙂
Dodano: 24.10.2020 08:05    Przez: Brejza Czadomen

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.