Dzisiaj jest wtorek 3 sierpnia 2021, imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15154) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
21 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koło. Symbol wyświetlany przez 63 dni, tyle ile tr ... (1)Polskie Safari. Kamena Rally Team pierwszy w klasi ... (0)

Kosmetyki wegańskie najwyższej jakości – marka FEMI

Materiał promocyjny

Dodano: 24.10.2020 14:04

Gdy niemal 30 lat temu w Polsce ciągle jeszcze trwały wyraźne zmiany ustrojowe i większość osób skupiała się przede wszystkim na dostosowaniu i przyzwyczajeniu się chociażby do większej dostępności różnych produktów w sklepach, na rynku pojawiła się wyjątkowa polska firma, która działa do dziś. Wówczas filozofia, którą wraz ze swoimi kosmetykami przekazywała Hanna Łopuchow, dla wielu osób była obca lub trudna do zrozumienia. O co dokładnie chodzi? O podejście ekologiczne, naturalne i wegańskie do codziennej pielęgnacji skóry.

Rozwój innego myślenia

Oczywiście początki jak w każdym biznesie były trudne i nie usłane różami. Jednak wytrwałość i wiara w to co się robi jest w stanie doprowadzić do osiągnięcia nieuniknionego sukcesu. W latach 90’ XX wieku większość osób w Polsce nie znała pojęcia weganizm, a to co pojawiało się z zachodu i zastępowało naturalne produkty wydawało nam się czymś wyjątkowym. Z czasem jednak pojawiła się zdecydowanie większa wiedza i świadomość dotycząca samej ekologii, naturalnych produktów, jak samego weganizmu. Coraz więcej osób zaczęło kierować się nimi w życiu, aby chronić planetę, ale i lepiej dbać o siebie i swoją skórę na co dzień. Wówczas zaczęli oni poszukiwać produktów, które spełnią ich wysokie wymagania. Laboratorium FEMI doskonale wpisało się w te wymagania.

Jakie kosmetyki tworzy FEMI?

Hanna Łopuchow od początku w stworzonej przez siebie marce produktów kosmetycznych kierowała się zapewnieniem im jak najwyższej jakości i skuteczności działania, ale również, co prawdopodobnie najważniejsze wszystkie składniki były nie tylko ekologiczne, ale przede wszystkim wegańskie. Tworzenie receptur produktów od początku spoczywało w rękach, tej wyjątkowej i pełnej pasji kobiety. Posiada ona wykształcenie farmaceutyczne, od lat jest również promotorką zdrowego stylu życia oraz aromaterapii. Więcej o aromaterapii znajdziesz na stronie: https://sklep.femi.pl/aromaterapia .

W kosmetykach wegańskich FEMI znajdujemy ogromne bogactwo składników aktywnych, pochodzących prosto z natury, które mają dobroczynny wpływ na naszą skórę. Są to produkty tworzone na bazie wody różanej, która zastępuje pojawiającą się w wielu kosmetykach zwykłą wodę. Z produktów marki mogą z powodzeniem korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni w różnym wieku. Wystarczy raz je wypróbować, aby zrozumieć ich wyjątkowość i z chęcią sięgać właśnie po nie za każdym razem.

Składniki kosmetyków FEMI

Firma od początku swojego istnienia współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami poszczególnych składników roślinnych. Stanowią oni gwarancję wysokiej jakości, a także ich praca od lat gwarantuje dostarczanie produktów wegańskich, które są wytwarzanie bez używania sztucznych, często szkodliwych nawozów. Naturalnie wiąże się to z mniejszymi plonami, jednak są one z pewnością bardziej korzystne dla naszych organizmów.

Jak dobrać najlepsze produkty FEMI dla siebie?

Dobierając odpowiednie kosmetyki musimy w pierwszej kolejności sprawdzić, a właściwie określić, jakie potrzeby ma nasza skóra. Na tej podstawie z łatwością dobierzemy właściwe produkty, do jej skutecznej pielęgnacji z FEMI. Z pewnością są to produkty, które pozwolą na w wyjątkowy sposób zatroszczyć się o nasza skórę i poprawić jej ogólny wygląd, kondycję oraz pozwolić na dłużej zachować młodość skóry.

  • Kosmetyki wegańskie najwyższej jakości – marka FEMI

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kosmetyki,   urodaDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.