Wybory 2024: Powyborcze układanki. Obywatele się wzmocnią, Adamów dalej wiceprezydentem?

PILNE

IMGW: W nocy z wtorku na środę prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -2°C, przy gruncie do -4°C.

LM.plSportIV liga. Olimpia rozbita w Międzychodzie, siedem straconych goli

IV liga. Olimpia rozbita w Międzychodzie, siedem straconych goli

To była najwyższa porażka Olimpii Koło w tym sezonie. Z Wartą Międzychód kolanie przegrali aż 0:7.

Tak wysokiej porażki Olimpii trudno było się spodziewać. Co prawda kolanie mierzyli się z jednym z lepszych zespołów IV ligi, ale nawet w pierwszej połowie Warta nie zdominowała tak jednoznacznie piłkarzy z Koła. Gospodarze co prawda prowadzili, ale tylko jedną bramką, w trzeciej minucie gola strzelił Jędrzej Drame.

Wszystkie pozostałe bramki padły w przeciągu zaledwie 21 minut drugiej połowy. Najpierw podwyższył Paweł Jankowski, a już po czterech kolejnych minutach było 3:0 po golu Krzysztofa Kulczaka. W 66. minucie na 4:0 podwyższył Kacper Sworacki. Trzy ostatnie bramki padły w zaledwie cztery minuty. Na listę strzelców wpisali się Krzysztof Schoen i dwukrotnie Michał Kępski.

Porażka spowodowała spadek Olimpii Koło na dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów. Kolejne spotkanie w przyszłą sobotę, drużyna Tomasza Mikusika podejmie Odolanovię Odolanów.

Warta Międzychód - Olimpia Koło 7:0 (3' Jędrzej Drame, 53' Paweł Jankowski, 57' Krzysztof Kulczak, 66' Kacper Sworacki, 70' Krzysztof Schoen, 72', 74' Michał Kępski)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Bartosz Świderski, Robert Jędras, Kacper Gatrzkie, Damian Siek, Adam Kozajda (55' Jakub Dębowski), Muchał Rutkowski, Patryk Olczyk, Krystian Sobieraj, Aleks Sieradzki (80' Adam Ciesielski), Mikołaj Makarowicz (65' Dawid Zawadzki).