Dzisiaj jest środa 2 grudnia 2020, imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16937) SPORT FORUM FIRMY (5547) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -3oC
Jutropogoda
-1 / 0oC
Pojutrzepogoda
3 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozwinął skrzydła. Uczestnik projektu został pilot ... (1)Koło z nowymi iluminacjami. Trochę radości w trudn ... (3)

Konin. Kobiety mają dość. Przespacerują się od biura do biura PiS 

Dodano: 26.10.2020 10:49

W całej Polsce nie milkną echa protestów przeciwko przedmiotowemu traktowaniu kobiet. Koniński Kongres Kobiet również kontynuuje rozpoczętą w miniony piątek akcję.

A więc, w poniedziałek, 26 października 2020,o godz. 19.00 spotkanie na placu Wolności w Koninie. - Ma być głośno, dużo haseł, przestrzeń wolna dla przemówień. Mała akcja z rozlaniem "krwi" na chodnik, jako symbol krwi Polek na rękach PiSu. Przy biurach działaczy PiSu zostawiamy wieszaki - informują szczegółowo o przebiegu akcji organizatorki spaceru. Można dołączyć w smaochodach, na rowerach czy na rolkach. 

Spacer przemieści się ulicą Warszawską, Kleczewską i Chopina, aż do kolejnego do biura PiS na osiedlu Zatorze. - Zachowujemy odstępy. Jeśli idziecie większą grupką znajomych, to max po 5 osób. Na miejscu robimy hałas. Znowu miejsce na przemówienia. Potem pod Rajem palimy znicze jako symbol utraty zdrowia Polek. Nie prowokujemy policji. Na ostatnią manifestację wysłano spory oddział policji, która nas nagrywała, jednak była bardzo pokojowo nastawiona. Oni mają rozkaz od przełożonych i żony, i córki do utrzymania, ale krzywdy nam nie zrobią .

  • Kobiety mają dość! Od biura do bira Pi

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Koniński Kongres Kobiet,   strajk kobiet,   spacer,  



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A na giełdzie w niedzielę kilka tysięcy osób bez zachowania odległości gęsto jak w mrowisku! zero policji i straży miejskiej to nie zgromadzenie?
Dodano: 26.10.2020 11:21    Przez: ~Pis niszczy swój elektorat. ...
Jesteśmy pierwszym krajem na Świecie, który walcząc z Pandemią... zakazał aborcji...!!!
Dodano: 26.10.2020 14:18    Przez: Wiedźma
Mam prośbę, by ci, którzy są za odczłowieczaniem kobiet o podpisywaniem się z imieniem i nazwiskiem.Z góry chwalę tych, którzy swój zapał antyaborcyjny potrafią wesprzeć comiesięcznym czekiem dla matek z dziećmi- roślinami. Piszę matek, bo tatusiowie są w takiej sytuacji w mniejszości. Osobiście znałem takiego dobrego Polaka - katolika , który był z rodziną tak długo aż urodziło się mu mocno zdeformowane dziecko - roślina. Wytrzymał kilka miesięcy i czmychnął gdzie pieprz rośnie.
Dodano: 26.10.2020 12:10    Przez: Alfred Michalczyk
JK- charyzmatyczny kawaler, który potrafi w jeden wieczór ściągnąć do domu tysiące kobiet...!!! Gdyby nie policja... kto wie, może straciłby dziewictwo...??!!!
Dodano: 26.10.2020 13:25    Przez: Wiedźma
Odezwał się prawdziwy katolik -w imię Boże tak źle bliźnim życzysz?
Dodano: 26.10.2020 12:15    Przez: ~Anka

KOMENTARZE

A na giełdzie w niedzielę kilka tysięcy osób bez zachowania odległości gęsto jak w mrowisku! zero policji i straży miejskiej to nie zgromadzenie?
Dodano: 26.10.2020 11:21    Przez: ~Pis niszczy swój elektorat. ...
co Ty piszesz PiS po takich głupich nieprzemyślanych wulgarnych protestach rośnie w siłę . Kolega mój zawsze był za SLD a teraz mówi wprost to wielkie gówno . Jeszcze dwa miesiące temu dałby się pokroić a teraz patrzeć nie może na SLD.
Dodano: 27.10.2020 18:27    Przez: ~Edek
avatar tak trzymać - i nie popuszczać....
Dodano: 26.10.2020 11:34    Przez: zx
Kaczka dziwaczka śmieje sie teraz w twarz ludziom ze dali się nabrać na 500 plus i 13 tki seniorzy , nie ma nic za darmo a kościół bije brawo ze kobiety cierpią teraz , pozamykali ludziom pracę to i powinni kościoły pozamykać tam jest największe zgorszenie , kto jest bez winy niech czerwony kamień rzuci ( łapką ).
Dodano: 26.10.2020 11:53    Przez: paweł jeckson
avatar Ale debil....
Dodano: 26.10.2020 12:10    Przez: Brejza Czadomen
Mózg zostawiłeś w sedesie ? będziesz 🤪
Dodano: 27.10.2020 18:29    Przez: ~Edek
avatar Chore baby,żeby wos szlak jasny trafił,krew nagła zalała.
Dodano: 26.10.2020 12:11    Przez: Brejza Czadomen
Odezwał się prawdziwy katolik -w imię Boże tak źle bliźnim życzysz?
Dodano: 26.10.2020 12:15    Przez: ~Anka
avatar jedno i drugie...
Dodano: 26.10.2020 12:35    Przez: zx
Gdyby Jądraszewski i JK mógł zaciążyć, gdyby w ogóle mężczyzni zachodzili w ciążę to aborcja byłaby sakramentem...!!!
Dodano: 26.10.2020 13:04    Przez: Wiedźma
avatar LM jak TVN.de
Dodano: 26.10.2020 13:08    Przez: Brejza Czadomen
Jakim trzeba być chorym człowiekiem( tu miało być brzydkie słowo) piszę o JK, żeby wykorzystać Pandemię do zrealizowania swoich wizji...!!!
Dodano: 26.10.2020 13:09    Przez: Wiedźma
avatar A jakim trzeba być Tffuskiem zeby zamykac stocznie i kopalnie,wyprzedaze do angeli robic,tysiace ludzi na bruk,nie mowi juz o ambert gold czy walku na kredytach frankowych....wymienialbym wiecej ale rezimowy LM kasuje komentarze nie przychylne swemu zakonowi POległych.
Dodano: 26.10.2020 13:19    Przez: Brejza Czadomen
JK- charyzmatyczny kawaler, który potrafi w jeden wieczór ściągnąć do domu tysiące kobiet...!!! Gdyby nie policja... kto wie, może straciłby dziewictwo...??!!!
Dodano: 26.10.2020 13:25    Przez: Wiedźma
avatar Idiotka,pustostan...
Dodano: 26.10.2020 13:37    Przez: Brejza Czadomen
Zachowanie jest skandaliczne , obrzydliwe jest to zezwierzęcenie tych rzekomo pan. Zachowują się gorzej jak bydło . Ręczę że słupki PiS powindują szybciej niż się Wam wydaje . Dziwię się że policja stoi jak skup soli i nie reaguje . Zastanawiam się komu zależy na rozpier.....u Polski , kto manipuluje tymi pseudo- kobietami . Kobieta przy zdrowych zmysłach nie zachowuje się w taki sposób . Później się dziwią że mężczyźni źle traktują kobiety. Ale jak do takiej wulgarnej się odezwać z szacunkiem ona nawet zapewne nie zna znaczenia wyrazu szacunek . LM mam nadzieję że nie skazujecie co?😜
Dodano: 26.10.2020 13:56    Przez: ~Edek
avatar Historia pokazuje, że tam gdzie kobiety zaczynają wzniecać bunt, to po czasie jest jeszcze gorzej niż było przed ich protestami. Przykładem niech będzie USA, gdzie sufrażystki doprowadziły do 18 poprawki do Kongresu, która wprowadziła prohibicję. Efektem tego była zwiększona przestępczość (mafie), oraz zwiększone nielegalne spożywanie alkoholu, co doprowadziło po 14 latach do zniesienia prohibicji. Tak więc bunt kobiet doprowadził do efektu gorszego, niż się spodziewano. Teraz zapewne będzie tak samo.
Dodano: 26.10.2020 14:06    Przez: Pulsar71
1 z 3
123>>