Dzisiaj jest środa 2 grudnia 2020, imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16912) SPORT FORUM FIRMY (5547) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -3oC
Jutropogoda
-1 / 0oC
Pojutrzepogoda
3 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozwinął skrzydła. Uczestnik projektu został pilot ... (1)Koło z nowymi iluminacjami. Trochę radości w trudn ... (3)

Lekcje online z serwisem Superpof

Materiał promocyjny

Dodano: 26.10.2020 09:46

Twoje dziecko ma problem z opanowaniem szkolnego materiału i potrzebuje fachowej pomocy? Poszukujesz doświadczonego nauczyciela, który udzieli pojedynczych korepetycji lub zajmie się regularnym dokształcaniem ucznia z wybranego przedmiotu? Chcesz wykupić konwersacje i podszlifować wybrany język obcy, dobrze przygotować się do matury bądź ważnego egzaminu na studiach?  A może marzy Ci się nauka gry na gitarze, prywatne lekcje rysunku lub gotowania? Już nie musisz ograniczać się jedynie do ofert zajęć swojej okolicy. Rozwój cyfrowy pozwolił przenieść się nauce i kształceniu także do świata online. Lekcje przez Internet wielu osobom dają niemal nieograniczoną szansę na dostęp do wiedzy!
 

Bezpieczne lekcje i korepetycje online

Poszukujesz dobrego korepetytora lub trenera?  Szeroki wybór ofert, pochodzących od doświadczonych nauczycieli, trenerów, artystów i pasjonatów, znajdziesz w serwisie Superprof. Jest to społeczność skupiająca osoby udzielające lekcji przez Internet. W bazie znajdziesz korepetycje dedykowane dla uczniów szkół podstawowych i średnich oraz studentów. Dostępne są także oferty nauczycieli języków obcych (zarówno tych najpopularniejszych, jak i rzadziej spotykanych), treningi personalne, lekcje programowania, rysunku oraz wiele innych zajęć, które pozwolą Ci rozszerzyć wiedzę, zdobyć nowe kompetencje czy szlifować hobby.

Większość nauczycieli zapewnia bezpłatną lekcję próbną, co pozwala przekonać się, czy wspólna praca spełni oczekiwania ucznia. Serwis umożliwia kontakt uczniów z nauczycielami za pomocą wielu kanałów komunikacji. Do korepetycji możesz wybrać Google Education. Języków obcych czy gry na gitarze najłatwiej będzie uczyć się na Skypie,  a Dicord świetnie sprawdzi się do nauki kodowania. Twoje dziecko potrzebuje fachowej pomocy w pracy domowej? Wygodny kontakt za pośrednictwem popularnych komunikatorów (Messenger, WhatApp czy Slack) pozwoli efektywnie wspólnie odrobić zadania.
 

Dla kogo są lekcje online?

Czas wiosennego lockdownu uświadomił wielu osobom, że liczne aktywności można przenieś do Internetu. Lekcje online przestały być nowością, do której część społeczeństwa podchodziła z dużą dawką rezerwy. Zdalne nauczanie to rozwiązanie, które pozwala nie tylko zapewnić wyższe bezpieczeństwo w czasach pandemii. Elastyczność takiego kształcenia sprawia, że na lekcje języka czy kursy związane z zainteresowaniami mogą pozwolić sobie nawet wyjątkowo zajęte osoby, które mają niewiele czasu na organizację dodatkowych zajęć w tradycyjnej formie stacjonarnej.

Świetnie sprawdzą się one dla osób w różnym wieku. Dzieci mogą zyskać szybką pomoc podczas opanowywania szkolnego materiału, nadrabiania zaległości czy przygotowywania się do powtórek przed sprawdzianami. Uczniowie liceów i techników mogą wygodnie zaplanować konwersacje językowe z native speakerem, powtórki do matury czy korepetycje z przedmiotów, które sprawiają im pewne trudności. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się także korepetycje z przedmiotów akademickich realizowanych na uczelniach.

Osoby dorosłe przez Internet chętnie uczą się języków obcych (zarówno od podstaw, jak i na bardziej zaawansowanym poziomie), ćwiczą z trenerami personalnymi czy wykupują konsultacje z coachem. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również wszelkiego typu zajęcia hobbystyczne i rozwojowe (rysunek, śpiew, nauka gry na instrumentach, programowanie, projektowanie stron internetowych, nauka obsługi specjalistycznych programów, nagrywanie filmów na YT itp.).

Lekcje online pozwalają uniknąć kosztownych dojazdów na zajęcia oraz najczęściej są tańsze niż te stacjonarne. Z nauczycielem można spotkać się niezależnie od miejsca, w którym akurat się przebywa (rodzinne czy służbowe wyjazdy przestają wtedy być przeszkodą).
 

Przygotowanie do egzaminów w czasie epidemii

O tym, że zastąpienie tradycyjnych lekcji w szkole video konferencjami bywa mniej efektywne nie trzeba nikogo przekonywać. Wielu uczniów traktuje je mniej poważnie, zaś sama kontrola nad całą klasą jest dla nauczyciela trudniejsza. Zdarzają się także problemy z połączeniem oraz, szczególnie w przypadku starszych pedagogów, bariery technologiczne. W konsekwencji uczniowie są obecnie zdani na większą ilość pracy własnej, z czym nie każdy radzi sobie równie dobrze. Wszystko to sprawia, że cały system szkolnej edukacji już podczas wiosennego lockdownu nie działał sprawnie, a przecież czeka nas jesienna powtórka. W szczególnie niekomfortowej sytuacji są uczniowie przygotowujący się do egzaminów. Lukę powstałą w skutek przejścia szkół w tryb pracy zdalnej znakomicie pomogą wypełnić eksperci z Superprof. Wielu uczniów z pewnością będzie potrzebowało pomocy w zrozumieniu i przyswojeniu materiału przed maturą czy egzaminem ósmoklasisty. Indywidualne konsultacje ze specjalistą w danej dziedzinie niewątpliwie są tu nieocenionym dodatkiem do mniej efektywnego nauczania zdalnego w szkole. Korepetytor skupia się bowiem na pracy wyłącznie z jednym uczniem, może poznać jego słabe i mocne strony oraz dokładniej przerobić te partie materiału, które sprawiają mu problem. Niewątpliwie uczniowie korzystający z Superprof zyskują także poczucie dodatkowego wsparcie, co pomoże im radzić sobie ze stresem, wynikającym z niecodziennej sytuacji spowodowanej epidemią COVID.

  • Lekcje online z serwisem Superpof
  • Lekcje online z serwisem Superpof
  • Lekcje online z serwisem Superpof

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nauka,   edukacja,   superpofDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.