Dzisiaj jest wtorek 1 grudnia 2020, imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16851) SPORT FORUM FIRMY (5546) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -1oC
Jutropogoda
0 / -2oC
Pojutrzepogoda
-1 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozwinął skrzydła. Uczestnik projektu został pilot ... (0)Koło z nowymi iluminacjami. Trochę radości w trudn ... (3)

Nasze Sprawy. Konin protestuje przeciwko łamaniu praw kobiet

Dodano: 27.10.2020 12:52
Źródło: LM.pl

Takiej manifestacji jeszcze w Koninie nie było! Kilka tysięcy osób przeszło wczoraj ulicami miasta w proteście przeciwko łamaniu praw kobiet.

Uzbrojeni w transparenty, wieszaki i znicze uczestnicy manifestacji krzyczeli często wulgarne hasła, ale jak podkreślali „grzeczni już byli”. Powodem wyjścia na ulicę koninianek i koninian, podobnie jak Polaków i Polek w całym kraju, był wyrok Trybunału Konstytucyjnego, który jako niezgodny z Konstytucją uznał przepis pozwalający przerwać ciążę, gdy istnieje duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu. Co to oznacza dla kobiet? Dlaczego wyrok zapadł właśnie teraz, w trakcie pandemii? Czy konserwatyści pójdą jeszcze o krok dalej w zaostrzaniu ustawy aborcyjnej? Jak udało się zmobilizować w Koninie tak dużą grupę osób protestujących i jak wykorzystać dalej ten potencjał? Czy podobne manifestacje mogą przynieść skutek w postaci zmiany prawa? O tym wszystkim porozmawiamy w najnowszym odcinku „Nasze Sprawy”. Zapraszamy o godz. 20.00!

  • Nasze Sprawy. Konin protestuje przeciwko łamaniu praw kobiet

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

OBY WRESZCIE POlicja przestała chronic tych neobolszewickich prymitywnych,bezproduktywnych,wulga lewackich wandali,chuliganów (tzw"wykształcone kobiety na etatach ") i lewackich sorosowych bandytów Antify rzucających butelkami szklanymi,puszkami w niewinnych ludzi(kibiców,modlących się katolików) przed kościołami,oby ich aresztowała,sądy ukarały wreszcie te świete lewackie krowy wysokimi grzywnami,więzieniem i zadoścuczynieniami !! I niech wreszcie wyjadą do zdychającego (feministyczno-g....) Jewrokołchozu niem. (ZSRE,UE) na zmywak,zanim islamiści brutalnie przywrócą tam patriarchalny porządek,nomokrację,płodność,cywili https://nczas.com/2020/10/27/janusz
Dodano: 27.10.2020 17:42    Przez: Marek Sikorski
Gorąco i życzliwie apeluję jako lekarz (zanim "tolerancyjne,pluralistyczne, akceptujące" cenzorki LM znów mnie zbanują) do sorosowego destrukcyjnego lewactwa- niech ci tchórzliwi prymitywni wulgarni chuligani(niestety bezkarni) feministyczni wreszcie odważą sie sprofanować synagogi i PATRIARCHALNE meczety!!!! (są też w RP) https://nczas.com/2020/10/27/mentze
Dodano: 27.10.2020 15:39    Przez: Marek Sikorski
lekarze i pielęgniarki pracują ponad ludzkie siły ,a takie barachlo wychodzi na ulice i zaraża innych ludzi . Ta lewaczka z Konina powinna odpowiadać za to co robi i to karnie
Dodano: 27.10.2020 16:22    Przez: ~Edek
Prostaczki, chamstwo, pijane przywodczynie ulicy. Chłopaki z piątej zmiany mogliby się uczyć. Kobiecość sięgnęła bruku. Matki uczestniczek protestu , patrząc na swoje córki, żałowały że się w czas nie wyskrobaly
Dodano: 27.10.2020 14:59    Przez: ~drawa
Nie pójdą do pracy. Mam nadzieję że redaktorki LM też nie pójdą 🤣Głupota najwyższych lotów A ja idę do pracy i mam w d... wulgarne lewaczki i pokonanych . 🤪
Dodano: 27.10.2020 13:31    Przez: ~Edek

KOMENTARZE

Strajk Kobiet. Zapadła decyzja. Co wydarzy się w środę?
Dodano: 27.10.2020 13:25    Przez: Piotr
Nie pójdą do pracy. Mam nadzieję że redaktorki LM też nie pójdą 🤣Głupota najwyższych lotów A ja idę do pracy i mam w d... wulgarne lewaczki i pokonanych . 🤪
Dodano: 27.10.2020 13:31    Przez: ~Edek
Gorąco i życzliwie apeluję jako lekarz (zanim "tolerancyjne,pluralistyczne, akceptujące" cenzorki LM znów mnie zbanują) do sorosowego destrukcyjnego lewactwa- niech ci tchórzliwi prymitywni wulgarni chuligani(niestety bezkarni) feministyczni wreszcie odważą sie sprofanować synagogi i PATRIARCHALNE meczety!!!! (są też w RP) https://nczas.com/2020/10/27/mentze
Dodano: 27.10.2020 15:39    Przez: Marek Sikorski
OBY WRESZCIE POlicja przestała chronic tych neobolszewickich prymitywnych,bezproduktywnych,wulga lewackich wandali,chuliganów (tzw"wykształcone kobiety na etatach ") i lewackich sorosowych bandytów Antify rzucających butelkami szklanymi,puszkami w niewinnych ludzi(kibiców,modlących się katolików) przed kościołami,oby ich aresztowała,sądy ukarały wreszcie te świete lewackie krowy wysokimi grzywnami,więzieniem i zadoścuczynieniami !! I niech wreszcie wyjadą do zdychającego (feministyczno-g....) Jewrokołchozu niem. (ZSRE,UE) na zmywak,zanim islamiści brutalnie przywrócą tam patriarchalny porządek,nomokrację,płodność,cywili https://nczas.com/2020/10/27/janusz
Dodano: 27.10.2020 17:42    Przez: Marek Sikorski
avatar Okazało się, że podobnie jak kiedyś Niemcy synagogi, tak dzisiaj wszyscy spod znaku czerwonej błyskawicy chcą niszczyć katolickie świątynie. Wyśmiewano tych co widzą związek tamtej z tą symboliką. "Kobiety" pokazały swoje prawdziwe oblicze, czy może wykorzystano je by ...................................
Dodano: 27.10.2020 22:21    Przez: Józef Bąk
Zabrakło tylko wspierajacych ciągników na ulicach.A szkoda...
Dodano: 27.10.2020 13:34    Przez: ~Wlkp
SZOK! AGROunia poparła aborcjonistki z tzw. strajku kobiet! "Ludzie zawierają sojusze"
Dodano: 27.10.2020 14:22    Przez: Piotr
niech nie idą to nie będą żarły . myślą że co będę ich utrzymywać z moich podatków darmozjadów .Już dość zadymy narobiły . Wrzeszczeć tylko potrafi jedna z drugą a pomagać seniorom to nie łaska . Takie czułe na pokaz jak Trzaskowski zdjęcie z chorymi dziećmi ,a w marszu idzie co za obłuda i fałsz . Oby dostać się do koryta to diabła za ogon by złapał .Ta wielka femi z Konina marzy się koryto i tak szaleje jak pijany zająć w kapuście .Obrzydliwość .
Dodano: 27.10.2020 13:39    Przez: ~Edek
avatar i czego się tak wysilasz - sądzisz , że karierę zrobisz ?
Dodano: 27.10.2020 14:10    Przez: zx
zx nie muszę już zrobiłem .🤣
Dodano: 27.10.2020 14:18    Przez: ~Edek
Prostaczki, chamstwo, pijane przywodczynie ulicy. Chłopaki z piątej zmiany mogliby się uczyć. Kobiecość sięgnęła bruku. Matki uczestniczek protestu , patrząc na swoje córki, żałowały że się w czas nie wyskrobaly
Dodano: 27.10.2020 14:59    Przez: ~drawa
Dokładnie zaoszczędziłby sobie wstydu
Dodano: 27.10.2020 16:19    Przez: ~Ola
lekarze i pielęgniarki pracują ponad ludzkie siły ,a takie barachlo wychodzi na ulice i zaraża innych ludzi . Ta lewaczka z Konina powinna odpowiadać za to co robi i to karnie
Dodano: 27.10.2020 16:22    Przez: ~Edek
Nie ma Naszej zgody na traktowanie Kobiet w ten sposób... boicie się Nas, i stąd Wasza taka reakcja...!!! Tylko prawdziwi Mężczyźni bronią Naszych Praw...!!! Jesteście żałośni wyzywając Nas Kobiety od " najgorszych", to tylko świadczy o Waszym poziomie intelektualnym...!!!
Dodano: 27.10.2020 20:37    Przez: Wiedźma
Wiedzmo protestować też trzeba umieć .Czego bronisz tych tępych kobiet , które zachowują się gorzej jak piąta zmiana . Piąta zmiana przy tych wulgarnych babach to pikuś . Za taki stan rzeczy odpowiedzialni są organizatorzy tych marszy czy jak tam zwał .Mam nadzieję że policja i prokuratura zajmie się organizatorami tych marszy . Jestem za tym żeby mieszkańcy Konina składali wnioski o świadome narażenie ich zdrowia przez organizatorów marszy .
Dodano: 27.10.2020 21:25    Przez: ~Edek
To jakiś żart kto się Was boi , śmiechu warte .Łyknij sobie coś może rozum Ci wróci 🥃🥃🥃🥃🥃 tyle chyba Ci wystarczy 🤣🤣🤣
Dodano: 27.10.2020 21:31    Przez: ~Edek
Edku! Sam wystawiłeś sobie świadectwo o swojej Kulturze i swoim poziomie intelektualnym...!!! A kto wyzywał od czerwonych małp, od zdradzieckich mord i kanali, kto zrobił z Nas drugi sort, kto ucieka przed odpowiedzialnością, będąc obecnie wicepremierem, a jednocześnie odpowiedzialnym za bezpieczeństwo Państwa...!!! Tchórz, który zawsze będzie Tchórzem, a w stanie wojennym ukrywał się pod kołderką Mamusi...!!!
Dodano: 27.10.2020 22:37    Przez: Wiedźma
Wiedzmo jestes prosta jak kij od szczotki . Te marsze zasłoniły Ci umysł , myśl i jeszcze raz myśl . To że ktoś ma inne zdanie to odrazu musi być z PiS weź się ogarnij . Padło Ci na mózg z tej nienawiści do PiS .
Dodano: 27.10.2020 23:02    Przez: ~Edek