Dzisiaj jest wtorek 11 maja 2021, imieniny: Igi, Miry, Lwa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17019) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
25 / 16oC
Jutropogoda
21 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Show Kopińskiej w rezerwach. Medyk II zdeklasował ... (0)Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)

Grodziec. Pierwsze stypendia dla wyróżniających się uczniów

Dodano: 27.10.2020 13:17
Źródło: LM.pl

Po raz pierwszy w Grodźcu przyznano stypendia i nagrody za najlepsze wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia pozaszkolne.

Grodziec wprowadził w tym roku Lokalny Program Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży. W związku z tym, po raz pierwszy w historii gminy, wyróżniono najlepszych uczniów. Kryterium uzyskania stypendium w wysokości tysiąca złotych było uzyskanie w ostatnim roku szkolnym średnią ocen nie mniejszą niż 5,3 w klasach IV-VI i 5,2 w klasach VII-VIII. Na liście stypendystów znalazło się pięcioro uczniów ze Szkoły Podstawowej w Grodźcu, czworo uczniów ze Szkoły Podstawowej w Królikowie, pięcioro uczniów ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Lipicach i dziewięcioro uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej w Biskupicach.

Ponadto, za wybitne osiągnięcia na szczeblu wojewódzkim, indywidualne nagrody finansowe otrzymali: Sandra Stępińska (SP w Grodźcu) – za zajęcie I miejsca w woj. konkursie ekologicznym promującym OZE pt. „Cztery pory roku z OZE”, Jakub Wykrętowicz (SP w Grodźcu) – za zajęcie II miejsca w woj. konkursie ekologicznym promującym OZE pt. „Cztery pory roku z OZE” oraz Szymon Dziurdziński (SP w Królikowie) – za zajęcie I miejsca w woj. konkursie plastycznym pt. „Z rodziną najlepiej”.

fot. UG Grodziec

Grodziec. Pierwsze stypendia dla wyróżniających się uczniów
Slajd 1/2

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.