Dzisiaj jest środa 2 grudnia 2020, imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16921) SPORT FORUM FIRMY (5547) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -3oC
Jutropogoda
-1 / 0oC
Pojutrzepogoda
3 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozwinął skrzydła. Uczestnik projektu został pilot ... (1)Koło z nowymi iluminacjami. Trochę radości w trudn ... (3)

Konin. Przed siedzibą PiS prawie nie ma śladu po proteście kobiet

Dodano: 27.10.2020 14:23
Źródło: LM.pl

Po wczorajszym proteście w obronie praw kobiet przy siedzibie Prawa i Sprawiedliwości w Koninie, zostało niewiele.

Kilka tysięcy osób przemaszerowało wczoraj z pl. Wolności na ul. Chopina. Tam, przed budynkiem, w którym mieści się biuro Prawa i Sprawiedliwości protest się zakończył. Po przemowach, uczestnicy manifestacji pozostawili parlamentarzystom PiS transparenty i zapalili znicze. Nie zabrakło też wieszaków, które są symbolem nielegalnych aborcji dokonywanych przez kobiety niemające dostępu do legalnych zabiegów przerywania ciąży. Mają one obrazować okrucieństwo do jakiego są zmuszane kobiety.

Obraz płonących zniczy przed bramą siedziby PiS-u zakończył wczorajszy protest. Dziś po nim nie ma właściwie śladu. Pozostało jedynie kilka wieszaków na przydrożnej latarni i zlokalizowanej nieopodal tablicy ogłoszeń.

Konin. Przed siedzibą PiS prawie nie ma śladu po proteście kobiet
Slajd 1/12

Konin. Przed siedzibą PiS prawie nie ma śladu po proteście kobiet

slajd 1 z 12

Po wczorajszym proteście w obronie praw kobiet przy siedzibie Prawa i Sprawiedliwości w Koninie, zostało niewiele.

Konin. Przed siedzibą PiS prawie nie ma śladu po proteście kobiet

slajd 2 z 12

Po wczorajszym proteście w obronie praw kobiet przy siedzibie Prawa i Sprawiedliwości w Koninie, zostało niewiele.

Konin. Przed siedzibą PiS prawie nie ma śladu po proteście kobiet

slajd 3 z 12

Po wczorajszym proteście w obronie praw kobiet przy siedzibie Prawa i Sprawiedliwości w Koninie, zostało niewiele.

Konin. Przed siedzibą PiS prawie nie ma śladu po proteście kobiet

slajd 4 z 12

Po wczorajszym proteście w obronie praw kobiet przy siedzibie Prawa i Sprawiedliwości w Koninie, zostało niewiele.

Konin. Przed siedzibą PiS prawie nie ma śladu po proteście kobiet

slajd 5 z 12

Po wczorajszym proteście w obronie praw kobiet przy siedzibie Prawa i Sprawiedliwości w Koninie, zostało niewiele.

Konin. Przed siedzibą PiS prawie nie ma śladu po proteście kobiet

slajd 6 z 12

Po wczorajszym proteście w obronie praw kobiet przy siedzibie Prawa i Sprawiedliwości w Koninie, zostało niewiele.

Konin. Przed siedzibą PiS prawie nie ma śladu po proteście kobiet

slajd 7 z 12

Po wczorajszym proteście w obronie praw kobiet przy siedzibie Prawa i Sprawiedliwości w Koninie, zostało niewiele.

Konin. Przed siedzibą PiS prawie nie ma śladu po proteście kobiet

slajd 8 z 12

Po wczorajszym proteście w obronie praw kobiet przy siedzibie Prawa i Sprawiedliwości w Koninie, zostało niewiele.

Konin. Przed siedzibą PiS prawie nie ma śladu po proteście kobiet

slajd 9 z 12

Po wczorajszym proteście w obronie praw kobiet przy siedzibie Prawa i Sprawiedliwości w Koninie, zostało niewiele.

Konin. Przed siedzibą PiS prawie nie ma śladu po proteście kobiet

slajd 10 z 12

Po wczorajszym proteście w obronie praw kobiet przy siedzibie Prawa i Sprawiedliwości w Koninie, zostało niewiele.

Konin. Przed siedzibą PiS prawie nie ma śladu po proteście kobiet

slajd 11 z 12

Po wczorajszym proteście w obronie praw kobiet przy siedzibie Prawa i Sprawiedliwości w Koninie, zostało niewiele.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wulgaryzmy lęcą gęsto po jednej i drugiej stronie. To, co ten rząd wyprawia, raczej pięknym, polskim słownictwem nie da się opisać! Nie zapominaj o kanaliach i zdradzieckich mordach i nie udawaj, że nie słyszysz, co do protestujących kobiet wykrzykują te faszystowskie bojówki kibolskie stojące pod kościołami. Kler się brata z neonazistami a rządzący patrzą na to bardzo przychylnym okiem.
Dodano: 27.10.2020 15:04    Przez: ~Korwin
Jak bronić najważniejszych wartości w życiu, kiedy młodzież nie wie co to wartość. Młode kobiety żądają prawa do swoich przekonań nie pozwalając innym na przekonania.Czlowiek ze swoją wiarą, językiem, tradycją , rodziną zrosniety jest bardziej niż drzewo z korzeniami.Jesli sami się tego pozbawimy , to przyjdą inni i dadzą nam własne wartości -Proroka Mahometa
Dodano: 27.10.2020 15:53    Przez: ~drawa
Naśladują profesor Pawłowiczównę z KUL, sędzinę TK.
Dodano: 27.10.2020 15:13    Przez: Jakub Wawrzecki
jest odwrotnie- spokojni kibice stoja przed kościołami,a wulgarni prymitywni lewacko-faszystowscy bandyci PO-SLD rzucają szklanymi butelkami ,puszkami, kamieniami w uczciwych,modlących sie katolikow!!niech ci tchórzliwi sorosowi bandyci wreszczie odważą się sprofanować synagogę lub meczet!!!! Lewacki cenorze LM -usuwaj )czujnośc rewolucyjna -za to ci płaca !!)https://nczas.com/2020/10/27/men
Dodano: 27.10.2020 15:30    Przez: Marek Sikorski
Proszę bardzo PiS jest zły, źle robi. A co PO zrobiło. Kobiety mają w stu procentach poparcie moje. Ale z drugiej strony troszkę kultury i zachowania by się przydało. Co jest winny kościół księża pomniki Papieża itp. Weźmy się wszyscy i będą wybory i niech rządzi PO SLD LEWICA i reszta tych spółek panstowych. Słuchać trzeba co mówią to was przepisy i będzie dobrze.
Dodano: 27.10.2020 16:59    Przez: ~Miś

KOMENTARZE

Wulgaryzmy lęcą gęsto po jednej i drugiej stronie. To, co ten rząd wyprawia, raczej pięknym, polskim słownictwem nie da się opisać! Nie zapominaj o kanaliach i zdradzieckich mordach i nie udawaj, że nie słyszysz, co do protestujących kobiet wykrzykują te faszystowskie bojówki kibolskie stojące pod kościołami. Kler się brata z neonazistami a rządzący patrzą na to bardzo przychylnym okiem.
Dodano: 27.10.2020 15:04    Przez: ~Korwin
PiS na ulice nie wychodzi i nie krzyczy wypie.... c .Brzydzę się babami które są wulgarne. . Mam wrażenie że coś z psychiką nie tak i w ten sposób się dowartościowuje
Dodano: 27.10.2020 15:16    Przez: ~Edek
jest odwrotnie- spokojni kibice stoja przed kościołami,a wulgarni prymitywni lewacko-faszystowscy bandyci PO-SLD rzucają szklanymi butelkami ,puszkami, kamieniami w uczciwych,modlących sie katolikow!!niech ci tchórzliwi sorosowi bandyci wreszczie odważą się sprofanować synagogę lub meczet!!!! Lewacki cenorze LM -usuwaj )czujnośc rewolucyjna -za to ci płaca !!)https://nczas.com/2020/10/27/men
Dodano: 27.10.2020 15:30    Przez: Marek Sikorski
Za to niejednokrotnie pokazał poziom gestami i mową. Bando impotentów których już temat aporcji nie dotyczy. Bando zacofanych chłopów z średniowiecza. Przykład z wiejsiej z dziś pokazuje kto jest za tą partia same stare pryki i wstrętne baby bez brania.
Dodano: 27.10.2020 19:36    Przez: ~wkur...
Gdy oni robili zadymy to byli pseudokibicami, teraz to nagle kibice bo bronią pedofilii kleryckiej i złotego przepychu. Gdzie ta pokora biblijna u tych czarnych dusz
Dodano: 27.10.2020 19:38    Przez: ~wkur...
Jak bronić najważniejszych wartości w życiu, kiedy młodzież nie wie co to wartość. Młode kobiety żądają prawa do swoich przekonań nie pozwalając innym na przekonania.Czlowiek ze swoją wiarą, językiem, tradycją , rodziną zrosniety jest bardziej niż drzewo z korzeniami.Jesli sami się tego pozbawimy , to przyjdą inni i dadzą nam własne wartości -Proroka Mahometa
Dodano: 27.10.2020 15:53    Przez: ~drawa
Proszę bardzo PiS jest zły, źle robi. A co PO zrobiło. Kobiety mają w stu procentach poparcie moje. Ale z drugiej strony troszkę kultury i zachowania by się przydało. Co jest winny kościół księża pomniki Papieża itp. Weźmy się wszyscy i będą wybory i niech rządzi PO SLD LEWICA i reszta tych spółek panstowych. Słuchać trzeba co mówią to was przepisy i będzie dobrze.
Dodano: 27.10.2020 16:59    Przez: ~Miś
avatar Nie można wymagać od nich, bo to ponad ich możliwości. Gołym okiem widać deficyty i ograniczenia. Przsłużyły się paskudnie tym, których problem dotyczy.
Dodano: 27.10.2020 22:44    Przez: Józef Bąk
ZX! Jesteś Wielki za swoje krótkie, ale jakże celne riposty i zasady określane numerkami...!!!
Dodano: 27.10.2020 19:17    Przez: Wiedźma
avatar ✌😊
Dodano: 27.10.2020 19:57    Przez: zx
Do tych kozaków z pod kościołów. Ciekaw jestem waszej miny gdyby wasze żony, córki, matki, zostały zgwałcone przez menela lub ćpuna z uszkodzonym dna i zaszły w ciążę. Jakże wyczekiwane dziecko by było z tego połączenia malowane pokoiki skręcane łóżeczka. Tyle starczy bo więcej i tak nie zrozumiesz jeden z drugim
Dodano: 27.10.2020 19:47    Przez: ~wkur...
0-1 dzieci rocznie w Polsce poczyna się w wyniku gwałtu (tak eksponowany PRZEZ ZBRODNICZE LEWACTWO"problem "praktycznie nie istnieje!), a niektore (wyrodne "wyzwolone") kobiety NAWET W CIĄŻY palą i piją alkohol narażając NIEWINNE DZIECI na poważne wady(np. FAS Fetal Alcohol Syndrone). Tradycyjnie i sprawiedliwie domagamy się kary śmierci tylko dla morderców (np.Trynkiewiczów, pedofilii brukselskich Dutroux), nigdy- NIEWINNYCH DZIECI (także NIENARODZONYCH!!)https://nczas.com/
Dodano: 27.10.2020 19:58    Przez: Marek Sikorski
Jakoś bardzo mało z tych konserwatywnych PiSowców zaadoptowało niepełnosprawne dziecko, ale najgłośniej krzyczą. Hipokryzja?
Dodano: 28.10.2020 10:41    Przez: Ropuch
Pan Jarosława Kaczyński to wielki przywódca całego narodu
Dodano: 27.10.2020 21:34    Przez: ~Popis
powinniśmy być wdzięczni za dobro Pana Kaczyńskiego a nie robić strajki
Dodano: 27.10.2020 21:36    Przez: ~Konin
Tak, powinniśmy być wdzięczni za dobro Naszego Wielkiego Bonaparstka..., to On skłócil Naród, to On wyzwał od mord zdradzieckich i kanali, to On obarcza Naród za śmierć swojego Brata- ale niestety to On wysłał i skazał Innych Ludzi na śmierć w katastrofie smoleńskiej, po to, ażeby tylko LK mógł odczytać swoje pseudo przemówienie...!!! Nic nie dzieje się bez przyczyny..., jest akcja i reakcja... czy to natury, czy Narodu...!!!
Dodano: 27.10.2020 23:02    Przez: Wiedźma
avatar Lm jak TVN ✡️