Dzisiaj jest środa 2 grudnia 2020, imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16926) SPORT FORUM FIRMY (5547) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -3oC
Jutropogoda
-1 / 0oC
Pojutrzepogoda
3 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozwinął skrzydła. Uczestnik projektu został pilot ... (1)Koło z nowymi iluminacjami. Trochę radości w trudn ... (3)

Brzeźno. Szkoła zaangażowała się w jesienną zbiórkę kasztanów

Dodano: 27.10.2020 15:16
Po raz pierwszy w historii Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Brzeźnie za pośrednictwem Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Koła Wolontariatu wzięła udział w zbiórce kasztanów.
 
Każdego roku firma Pharmeko z którą współpracowaliśmy skupuje i przerabia na dużą skalę owoce kasztanowca dla firm farmaceutycznych. Zbiórka kasztanów ma miejsce w różnych częściach Polski. W Brzeźnie cieszyła się dużym zainteresowaniem. Przez cały październik zebrano 1694,40kg kasztanów, a w akcji udział wzięło 27 uczniów.
 
Udział w akcji sprzyjał międzypokoleniowej integracji rodzin poprzez wspólne zbieranie kasztanów i spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu. Podziekowania dla nauczycielieli wychowania fizycznego i pracowników obsługi za zaangażowanie i pomocy przy składowaniu i pakowaniu kasztanów. Pozyskane środki ze zbiórki kasztanów przeznaczone będą na cele szkolne z pożytkiem dla uczniów.
 
Źródło: Gmina Krzymów 
  • Brzeźno. Szkoła zaangażowała się w jesienną zbiórkę kasztanów

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:szkoła Brzeżno,   zbiórka kasztanów.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawo brawo dla wspaniałej młodzieży 👏👏👏 ♥️
Dodano: 27.10.2020 15:34    Przez: ~Edek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.