Dzisiaj jest czwartek 26 listopada 2020, imieniny: Delfiny, Lechosława, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17396) SPORT FORUM FIRMY (5544) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 3oC
Jutropogoda
5 / 1oC
Pojutrzepogoda
3 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Siatkarska kolejka: SPS Konspol znów pauzuje, Wilk ... (0)Wiceminister rolnictwa o przekazaniu miastu działk ... (3)

Tragiczny wypadek na Przemysłowej w Koninie. Zginął motocyklista

Dodano: 28.10.2020 10:05
Tragiczny wypadek na skrzyżowaniu Przemysłowej i Matejki w Koninie.  Zginął 29-letni motocyklista.
 
Do zdarzenia z udziałem motocykla oraz samochodu osobowego, doszło w środę po godz. 7.00 na skrzyżowaniu ul. Przemysłowej z ul. Matejki, z nie działającą (ponoć od kilku) dni sygnalizają świetlną w tym miejscu. Kierująca volkswagenem 50-latka z powiatu konińskiego, wyjeżdżając z ulicy Matejki w ulicę Przemysłową, prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa 29-letniemu motocykliście, mieszkańcowi powiatu konińskiego.
 
Doszło do zderzenia, w którym motocyklista poniósł śmierć na miejscu.
 
Fot. JRG 1 w Koninie.
  • Tragiczny wypadek na Przemysłowej w Koninie.  Zginął motocyklista

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

mlody chlopak zginol krory motocyklem do pracy jechal. niech go bog ma w opiece.
Dodano: 28.10.2020 10:55    Przez: ~konin
gdyby światła działały nie doszło by do tragedii!!! Winnych oczywiście nie ma że strony Miasta!!! Po tragedii światła działają!!!
Dodano: 28.10.2020 14:30    Przez: ~brak słów
jak jechałem koło 6 to światła nie działały to pewnie wymuszenie pierwszenstwa
Dodano: 28.10.2020 11:40    Przez: ~szkoda chlopaka
nie na miejscu taka anegdota...
Dodano: 28.10.2020 14:35    Przez: Ropuch
bardzo łatwo jest obwiniać innych ale weź pod uwagę że skoro światła nie działały to pozostaje oznakowanie pionowe i poziome, a na końcu przepisy ogólne. Zdarzyła się tragedia, której można było uniknąć na kilka sposobów: prędkość, rozwaga, ostrożność, sprawna sygnalizacja itp.
Dodano: 28.10.2020 14:38    Przez: Ropuch

KOMENTARZE

Ktoś wie jak do tego doszło ?
Dodano: 28.10.2020 10:27    Przez: ja
jak jechałem koło 6 to światła nie działały to pewnie wymuszenie pierwszenstwa
Dodano: 28.10.2020 11:40    Przez: ~szkoda chlopaka
Pewnie miał choroby współistniejące......
Dodano: 28.10.2020 10:39    Przez: grodziec308
nie na miejscu taka anegdota...
Dodano: 28.10.2020 14:35    Przez: Ropuch
mlody chlopak zginol krory motocyklem do pracy jechal. niech go bog ma w opiece.
Dodano: 28.10.2020 10:55    Przez: ~konin
SKĄD TEN MŁODZIENIEC BYŁ
Dodano: 28.10.2020 11:03    Przez: Roman Ziarniak
Gmina ŚlesinMiejscowość Julia
Dodano: 28.10.2020 17:28    Przez: Monika Musiał
Jak zwykle LM pisze o tym pare godzin później co na facebooku odrazu napisali
Dodano: 28.10.2020 11:20    Przez: ~Popis
gdyby światła działały nie doszło by do tragedii!!! Winnych oczywiście nie ma że strony Miasta!!! Po tragedii światła działają!!!
Dodano: 28.10.2020 14:30    Przez: ~brak słów
bardzo łatwo jest obwiniać innych ale weź pod uwagę że skoro światła nie działały to pozostaje oznakowanie pionowe i poziome, a na końcu przepisy ogólne. Zdarzyła się tragedia, której można było uniknąć na kilka sposobów: prędkość, rozwaga, ostrożność, sprawna sygnalizacja itp.
Dodano: 28.10.2020 14:38    Przez: Ropuch
Ropuch o czym mowa?jak by światła działały nie było by tragedii i niepotrzenej śmierci motocyklisty który miał pierwszeństwo..A z drugiej strony jak wyjechać z ul Matejki na Przemysłową? w kierunku centrum bez wjazdu na skrzyżowanie!?tam jest zero widoczności przy skręcie w lewo!
Dodano: 28.10.2020 19:16    Przez: ~Mieszkaniec
Na skrzyżowaniu Wyszyńskiego z Przyjaźni od kilku miesięcy nie działają światła i jakoś nikt nie ginie. Na dziesiątkach skrzyżowań wcale nie ma świateł i też nikt nie ginie. Więc co to za bzdury, że zginął przez światła?
Dodano: 29.10.2020 08:21    Przez: GalaktycznyEdek
Zal Chłopaka, XX ma fenomenalne hamulce i z pewnością dał by radę wyhamować gdyby dano Mu tylko szansę, gdy auto pojawia się na chwilę przed wyjazdem na skrzyżowanie to już nie ma żadnych szans, współczuję rodzinie, niech spoczywa w pokoju,
Dodano: 28.10.2020 14:52    Przez: ~Honda CBR 1000 F
a od czego jest policja zeby kierowac ruchem .
Dodano: 28.10.2020 14:56    Przez: ~konina
Bez przesady, policja nie będzie kierować ruchem na każdym osiedlu
Dodano: 28.10.2020 19:16    Przez: Romek Ress
wiadomo siedzą w krzakach i lajkują
Dodano: 28.10.2020 21:21    Przez: ~👎
Policja pilnuje protestów............
Dodano: 28.10.2020 15:08    Przez: grodziec308
Wyrazy szczerego głębokiego współczucia dla Rodziny zmarłego oraz sprawcy wypadku
Dodano: 28.10.2020 19:17    Przez: Romek Ress
tak właśnie jest.Policja w Koninie to jakieś nieporozumienie i władze Konina to samo!Niewinny kierowca motocykla zginął na miejscu.Kierująca która spowodowała wypadek będzie mieć traumę do końca życia i wyrok.A ZDM i Policja nie wiedzieli o awarii sygnalizacji !!!
Dodano: 28.10.2020 19:57    Przez: ~brak słów