Dzisiaj jest piątek 4 grudnia 2020, imieniny: Barbary, Krystiana, Berny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17368) SPORT FORUM FIRMY (5550) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 4oC
Jutropogoda
8 / 7oC
Pojutrzepogoda
9 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finał zbiórki w ZS CKU. Do szpitala trafiły dary d ... (0)Nagroda dla MZGOK za działalność ekologiczną „EkoS ... (0)

Z powodu zamknięcia cmentarzy, nie będzie linii specjalnych MZK 

Dodano: 30.10.2020 16:35

W związku z zamknięciem cmenatrzy, nie będzie linii specjalnych, a Miejski Zakład Komunikacji w Koninie przywraca weekendowy rozkład jazdy. Nie będzie również zmieniana organizacja ruchu w poblizu nekropolii. 

W związku z ogłoszoną przez premiera Mateusza Morawieckiego decyzją o zamknięciu cmentarzy w dniach 31.10. - 02.11. zostabnie przywróceny standardowy, weekendowy rozkładu jazdy autobusów komunikacji miejskiej w Koninie.

- Na skutek zamknięcia cmentarzy wycofujemy 3 specjalne linie autobusowe, które zamierzaliśmy uruchomić, by ułatwić Państwu dojazd do nekropolii. Nie obowiązuje też oferta dotycząca bezpłatnych przejazdów dla wszystkich, którą zaplanowaliśmy na 31.10.-01.11. Za zmiany przepraszamy, nie są one wynikiem naszej złej woli, a efektem ogłoszonych dziś po południu rządowych decyzji - infomuje MZK Konin. 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Wszystkich Świętych,   MZK,   zamknięte cmentarze,  



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

oczywiście zakaz nie dotyczy prezesa wszystkich prezesów - ***** ***
Dodano: 30.10.2020 17:03    Przez: xxx
Ja bym nawet Pana Prezesa podrzucił w jedną strone na ten cmentarz.
Dodano: 30.10.2020 17:24    Przez: pyzaty chłopiec
Mogli to ogłosić normalnie, tydzień temu. Ludzie by się jakoś zorganizowali, zrozumieli sytuację. Teraz widać w jakim poważaniu mają nas, nasze obyczaje, nie liczą się z przedsiębiorcami którzy zakupili towar i teraz z nim zostaną. Ale oczywiście jak zawsze robią to "dla naszego dobra"
Dodano: 30.10.2020 18:51    Przez: ~Agnieszka
Sasin wczoraj coś mówił , że cmentarzy nie będą zamykać , dzisiaj to...hihihi wszystko pod kontrolą....ciekawe jak czadogej dojedzie na cmentarz??
Dodano: 30.10.2020 16:56    Przez: Miki
Przejeżdżałem nieopodal Morzysławia; ARMAGEDON Konin ruszył na cmentarze
Dodano: 30.10.2020 17:12    Przez: Robik

KOMENTARZE

Sasin wczoraj coś mówił , że cmentarzy nie będą zamykać , dzisiaj to...hihihi wszystko pod kontrolą....ciekawe jak czadogej dojedzie na cmentarz??
Dodano: 30.10.2020 16:56    Przez: Miki
avatar Ja nie jade bede wam cisnał pedały bo uwielbiam to robic,Miki 😂co to za komiks ? Przyjdz pociagniesz ze dwa razy.
Dodano: 30.10.2020 18:23    Przez: Brejza Czadomen
Jest taka zależność- trzeba odwrócić to co mówi Sasin, i wtedy mamy obraz sytuacji.
Dodano: 31.10.2020 10:38    Przez: Aga
oczywiście zakaz nie dotyczy prezesa wszystkich prezesów - ***** ***
Dodano: 30.10.2020 17:03    Przez: xxx
Przejeżdżałem nieopodal Morzysławia; ARMAGEDON Konin ruszył na cmentarze
Dodano: 30.10.2020 17:12    Przez: Robik
Ja bym nawet Pana Prezesa podrzucił w jedną strone na ten cmentarz.
Dodano: 30.10.2020 17:24    Przez: pyzaty chłopiec
Pan premier ma racje.Ludzie pójdą na cmentarze i będzie więcej chorych na covid-19
Dodano: 30.10.2020 18:05    Przez: ~Popis
Rząd jest jak dziecko w ostrym cieniu mgły- miota się i sam nie wie, jakie decyzje ma podjąć... wczoraj nie, dzisiaj tak... czy Oni naprawdę mają Nas za Ciemny Lud...!!! Od przyszłego tygodnia może, a nawet będzie lockdown...- nie dlatego, że jest tyle zakażeń, tylko po to aby stłumić protesty Kobiet...- ale My Jesteśmy Waleczne i nie poddamy się bez walki...!!! A Ich ból jest większy niż Nasz...- chodzi o to, że tylko Naczelnik ma prawo być na cmentarzu...- prawda, że to trochę dwuznaczne...???!!!
Dodano: 30.10.2020 18:22    Przez: Wiedźma
avatar I stara wykładzina sie dławi znow 🙂 Czesc
Dodano: 30.10.2020 18:24    Przez: Brejza Czadomen
odezwała się prosta jak kij od szczotki
Dodano: 30.10.2020 18:44    Przez: ~Edek
Mogli to ogłosić normalnie, tydzień temu. Ludzie by się jakoś zorganizowali, zrozumieli sytuację. Teraz widać w jakim poważaniu mają nas, nasze obyczaje, nie liczą się z przedsiębiorcami którzy zakupili towar i teraz z nim zostaną. Ale oczywiście jak zawsze robią to "dla naszego dobra"
Dodano: 30.10.2020 18:51    Przez: ~Agnieszka
Rząd też prosił od dwóch tygodni nie grupować się ,ale jak wysłali dzieciory na marsze to zrobili to co należy żeby się jeszcze bardziej nie zarażać . Na cmentarz można pójść każdego dnia a nie tylko 1 listopada . Popieram rząd ale mam pretensje że organizatorki marszu jeszcze są na wolności One narażają ludzi na utratę zdrowia i życia świadomie i premedytacją
Dodano: 30.10.2020 19:11    Przez: ~Edek
edek- cóż zrobisz? Urodziłam lewaczkę i jestem z tego dumna.Dzieciory powiadasz? Jakies kompleksy z dzieciństwa wychodzą? Tak do ciebie mówili w rodzinie? Dzieciorze?
Dodano: 31.10.2020 10:42    Przez: Aga
a nie mówiłem
Dodano: 30.10.2020 21:26    Przez: ~ttt
Czadomen, Edek, kim Wy jesteście? Nic nie wiecie o mnie, czyli o kulturze wypowiedzi. Wiedźmo, nie przejmuj się nimi, taki jest właśnie pisowski, fanatyczny elektorat. Pozdrawiam Szanowną Wiedźmę.
Dodano: 30.10.2020 22:03    Przez: Kultura wypowiedzi
a kim Ty jesteś że piszesz o mnie elektorat pisowski . Każdy kojarzy Ci się z PiSem kto myśli inaczej niż Ty .
Dodano: 30.10.2020 23:11    Przez: ~Edek
avatar Pedale zejdz ze mnie i z Edka®