Dzisiaj jest sobota 5 grudnia 2020, imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17402) SPORT FORUM FIRMY (5551) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 6oC
Jutropogoda
9 / 4oC
Pojutrzepogoda
3 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Stare Miasto. Pojawiły się iluminacje świąteczno - ... (2)Finał zbiórki w ZS CKU. Do szpitala trafiły dary d ... (0)

Miasto Konin deklaruje pomoc sprzedawcom zniczy i kwiatów

Dodano: 31.10.2020 10:36
Miasto Konin chce pomóc sprzedawcom zniczy i kwiatów po zamknięciu cmentarzy. 
 
Prezydent Konina, Piotr Korytkowski poinformował, że sprzedawcy kwiatów i zniczy, którzy mieli zgodę na handel przed konińskimi cmentarzami w związku z dniem Wszystkich Świętych mogą liczyć na pomoc miasta.
 
- W ramach wniesionej wcześniej opłaty sprzedawcy mogą wnioskować o wydłużenie terminu zajęcia pasa drogowego lub placu w ramach opłaty za handel od 3 do 6 listopada br. albo wnioskować o zwrot wniesionych opłat za zajęcie pasa lub placu - infomuje P. Korytkowski.- Dotyczy to jedynie tych sprzedawców, którzy wcześniej wnieśli stosowne opłaty. Warunkiem skorzystania z oferty jest zgłoszenie takiego wniosku odpowiedniemu administratorowi: Zarządowi Dróg Miejskich, Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej lub Wydziałowi Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Koninie. 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Sprzedawcy zniczy i kwiatów podziękujcie rządzącym !
Dodano: 31.10.2020 10:58    Przez: Miki
Znicze i kwiaty przydadzą się na symboliczny " pogrzeb" PIS i Rządu...!!!
Dodano: 31.10.2020 11:17    Przez: Wiedźma
Chryzantemy i znicze powinno się wysłać do siedziby Itman i Czarneckiego.A- i z jeden zniczyk dla tego nieszczęsnego "radnego" o manierach kibola.
Dodano: 31.10.2020 19:13    Przez: Grzech Walerian
Edku! Czytaj moje komenty ze zrozumieniem...!!! Napisałam symboliczny, a pogrzeb ujęłam w czudzysłowie...!!! Ja nie życzę nikomu choroby ani śmierci...!!! Ja nie wyzywam forumowiczów, jeśli mają inny pogląd na dany temat...!!! Tylko Ty i Brejza wyzywacie mnie od najgorszych, bo mam swoje zdanie- przyzwyczaiłam się już do tego...!!! Ale pamiętaj, nigdy nie jest nic takie jak Nam się wydaje...!!! Nie znasz mnie i nie wiesz przez co mogłam przejść w swoim wiedżmowatym życiu...!!! Pomyśl, że czasami pozory mogą mylić...!!!
Dodano: 31.10.2020 13:50    Przez: Wiedźma
Edek wszystkim żle życzysz a ja życzę tobie żebyś się skonfrontował z Cowid 19 iz nieuleczalnym płodem w twojej rodzinie !!!
Dodano: 31.10.2020 19:22    Przez: ~życzliwy

KOMENTARZE

Sprzedawcy zniczy i kwiatów podziękujcie rządzącym !
Dodano: 31.10.2020 10:58    Przez: Miki
Niech dziękują wulgarnym i ich organizatorce . Ta wasza organizatorka wykorzystuje Was do własnych interesów , a aborcja to tylko pretekst. Wykorzystujecie dzieci do swoich brudnych interesów .
Dodano: 31.10.2020 11:50    Przez: ~Edek
Znicze i kwiaty przydadzą się na symboliczny " pogrzeb" PIS i Rządu...!!!
Dodano: 31.10.2020 11:17    Przez: Wiedźma
Uważaj zebys tych słów nie żałowała . Igrasz z własnym losem . Los jest przewrotny dziś zdrowa a jutro ... ?
Dodano: 31.10.2020 11:53    Przez: ~Edek
cmentarz będzie miał problem ... jak tyle tysięcy kobiet chce się wyskrobać to gdzie te biedne dzieciaszki będą leżeć... 🥴🥴🥴🥴
Dodano: 31.10.2020 11:56    Przez: ~zatroskany
Edku! Czytaj moje komenty ze zrozumieniem...!!! Napisałam symboliczny, a pogrzeb ujęłam w czudzysłowie...!!! Ja nie życzę nikomu choroby ani śmierci...!!! Ja nie wyzywam forumowiczów, jeśli mają inny pogląd na dany temat...!!! Tylko Ty i Brejza wyzywacie mnie od najgorszych, bo mam swoje zdanie- przyzwyczaiłam się już do tego...!!! Ale pamiętaj, nigdy nie jest nic takie jak Nam się wydaje...!!! Nie znasz mnie i nie wiesz przez co mogłam przejść w swoim wiedżmowatym życiu...!!! Pomyśl, że czasami pozory mogą mylić...!!!
Dodano: 31.10.2020 13:50    Przez: Wiedźma
Piszesz czasami tak obrzydliwie że tego inaczej nie można komentować i fakt czasami mnie ponosi żeby Ci dowalić i tak się dzieje . Choć to jest jeszcze łagodnie ..Jesteś cwana lisica cudzysłów to Twoja wymówka zasłaniasz się nim . Przeczytaj swoje komentarze nawolujesz może nie wręcz ale mamipulujesz słowem . Tak się nie pisze w czasie tak wielkiego zagrożenia . Narażacie dzieci widziałem 13, 14, 15 latki robicie im wodę z mózgu .Dlaczego te krzykacxki nie biorą udziału w marszu boją się o własną dupę tylko wysługują się dziećmi. Wiecie bardzo dobrze że jest to temat zastępczy .Wulgarne baby mają w tym swój cel i inters.
Dodano: 31.10.2020 14:27    Przez: ~Edek
ewa pamietam cie jak duda na targ przyjechał ale dałas szoł szystko dobrze z twoja głowa ewa
Dodano: 31.10.2020 21:40    Przez: baska
avatar jakie czas temu zakupiłem mase sprzętu muzycznego żeby grać na weselach. Czy miasto Konin tez mi pomoże ? potrzebuje około 100 000 zł
Dodano: 31.10.2020 14:59    Przez: Tonny Soprano
Chryzantemy i znicze powinno się wysłać do siedziby Itman i Czarneckiego.A- i z jeden zniczyk dla tego nieszczęsnego "radnego" o manierach kibola.
Dodano: 31.10.2020 19:13    Przez: Grzech Walerian
Edek wszystkim żle życzysz a ja życzę tobie żebyś się skonfrontował z Cowid 19 iz nieuleczalnym płodem w twojej rodzinie !!!
Dodano: 31.10.2020 19:22    Przez: ~życzliwy
A tobie Soprano kto kazał Tobie kupować sprzęt muzyczny teraz rozłóż futerał od gitary na ulicy i graj za co łaska i się koszta zwrócą