Dzisiaj jest piątek 4 grudnia 2020, imieniny: Barbary, Krystiana, Berny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17328) SPORT FORUM FIRMY (5550) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
9 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finał zbiórki w ZS CKU. Do szpitala trafiły dary d ... (0)Nagroda dla MZGOK za działalność ekologiczną „EkoS ... (0)

Prezydent Konina Piotr Korytkowski zakażony wirusem SARS-CoV-2

Dodano: 31.10.2020 19:08
Prezydent Konina Piotr Korytkowski potwierdził, że jest zakażony koronawirusem. W izoalcji będzie przebywał do 8 listopada. 
 
- Dzisiaj otrzymałem pozytywny wynik badania w kierunku zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Niestety nie udało mi się uniknąć zakażenia, pomimo stosowania środków ostrożności - informuje Piotr Korytkowski, prezydent Konina. -  Od czwartku 22 października przebywam w izolacji i pracuję zdalnie. Objawy zmęczenia, umiarkowany kaszel i utrata węchu i smaku utrzymywały się u mnie przez tydzień. Aktualnie czuję się już dobrze. Moja izolacja trwać będzie do 8 listopada. Kochani, przestrzegajcie wszelkich zaleceń związanych z zapobieganiem zakażeniu się koronawirusem. Dbajcie o siebie i swoje otoczenie, bo każdego może dopaść ten wysoce zaraźliwy wirus. Zdrowia Wam wszystkim życzę. 

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Piotr Korytkowski,   prezydent Konina,   koronawirus,   izolacja,  



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Czy żona Pana Prezydenta będąc na proteście wiedziała że mąż ma objawy koronowirusa,jeśli tak to była to skrajna nieodpowiedzialność z jej strony!!!
Dodano: 31.10.2020 20:02    Przez: Konstytucja790123
Prezydent Korytkowski chory, a jego żona lata po mieście i roznosi wirusa. Poza protestem widziano ją z państwem J. na Jazzonaliach. Co to k**wa za elita. #Wyp***ralać
Dodano: 31.10.2020 23:36    Przez: Jarek Piotrowski
Ciekawe ile osób już zachorowało po tych waszych marszach , a to dopiero początek. Tak to jest jak się urządza marsze a tam siedlisko wirusa. Za bezmyślnośc i brak odpowiedzialnosci trzeba zapłacić zdrowiem . Przykre bardzo przykre
Dodano: 31.10.2020 20:20    Przez: ~Edek
. Martwisz się o opiekę dla tego pana ale o innych ludzi już nie bo po co ?
Dodano: 31.10.2020 20:13    Przez: ~Edek
wszyscy co byli na marszu powinni być na KWARANTANNIE !!!!!!, ona powinna być ukarana wyraźnie mowi rozporządzenie Jeżeli jeden z członków rodziny ma wirusa pozostałe osoby pozostające w domu są w KWARANTANNIE .
Dodano: 1.11.2020 10:38    Przez: ~Edek

KOMENTARZE

avatar Nie mogla wyjsc ta wiadomosc wczesniej ? Dziwne....procesja waginiar usgała i nagle News 😂 to wszystko jest dziwne naprawde dziwna kolej rzeczy
Dodano: 31.10.2020 19:40    Przez: Brejza Czadomen
Iście ''katolickie'' podejście do bliźniego. Proszę się nie dziwić, że traktujemy Was jak pryszcz na nosie.
Dodano: 31.10.2020 20:06    Przez: Alfred Michalczyk
Dziewuchy dziewuchom szepczą na ucho: bączek, edek i czadomen to są zwykłe kutafony.
Dodano: 31.10.2020 21:30    Przez: Aga
avatar Co im zawinił Prezydent Korytkowski? Nie poszedł z nimi w marszu to od razu "ᛋw*********ćᛋ" z takim skutkiem. Mam nadzieję, że starczy respiratorów i życzę zdrowia Panu Korytkowskiemu.
Dodano: 01.11.2020 07:28    Przez: Józef Bąk
Iście katolickie podejście do bliźniego. "Traktujemy Was jak pryszcz na nosie."
Dodano: 01.11.2020 13:55    Przez: ~Michał Alfredczyk
Duzo zdrowia i szybkiego powrotu do zdrowia życzę.
Dodano: 31.10.2020 19:47    Przez: Aga
avatar Klekaj przed nim 😂
Dodano: 31.10.2020 20:33    Przez: Brejza Czadomen
czadogej zacznij się modlić , może coś pomoże !!Zdrowia Panie Prezydencie , a my na manifestacje !!!
Dodano: 31.10.2020 19:48    Przez: Miki
jeszcze Wam mało cały Konin chcecie zarazić .
Dodano: 31.10.2020 20:54    Przez: ~Edek
Brejza! Ty to już masz obsesję na temat Kobiet i Ich narządów płciowych- tylko mi nie zarzucaj, że ja o tym ciągle pisze, bo kto myśli logicznie ten wie, że ostatne moje wpisy pod protestem Kobiet w Ślesinie to były same hasła z różnych takich protestów w Polsce...!!! A Panu Prezydentowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia- niech Koronka opuści Pana na raz zawsze...!!!
Dodano: 31.10.2020 20:00    Przez: Wiedźma
Czy żona Pana Prezydenta będąc na proteście wiedziała że mąż ma objawy koronowirusa,jeśli tak to była to skrajna nieodpowiedzialność z jej strony!!!
Dodano: 31.10.2020 20:02    Przez: Konstytucja790123
wszyscy co byli na marszu powinni być na KWARANTANNIE !!!!!!, ona powinna być ukarana wyraźnie mowi rozporządzenie Jeżeli jeden z członków rodziny ma wirusa pozostałe osoby pozostające w domu są w KWARANTANNIE .
Dodano: 01.11.2020 10:38    Przez: ~Edek
Zdrowia i dobrej opieki medycznej życzę.
Dodano: 31.10.2020 20:05    Przez: Alfred Michalczyk
. Martwisz się o opiekę dla tego pana ale o innych ludzi już nie bo po co ?
Dodano: 31.10.2020 20:13    Przez: ~Edek
Ciekawe ile osób już zachorowało po tych waszych marszach , a to dopiero początek. Tak to jest jak się urządza marsze a tam siedlisko wirusa. Za bezmyślnośc i brak odpowiedzialnosci trzeba zapłacić zdrowiem . Przykre bardzo przykre
Dodano: 31.10.2020 20:20    Przez: ~Edek
Przecież Ci Twoi ulubieńcy mówią że maseczki chronią przed zakażeniem. Na marszu wszyscy mieli maseczki. Jeśli maseczki nie chronią czyli ulubieńcy kłamią i mają pretekst do mandatów 500 zł. Tak? Za chwilę będą Cię szczepić nie wiadomo czym bo jak się nie zaszczepisz to nie wyjdziesz na ulicę. A wiesz czym Cię będą szczepić? Każdy przejdzie przez ten wirus. Piłkarz Cristiano Ronaldo był pod najwyższą kontrolą i też zaraził się. Żyj w obłudnej rzeczywistości. :D
Dodano: 31.10.2020 22:06    Przez: Saturn1985
avatar Objawy Covid19 o ile się pojawią, zaczynają się jakieś koło 6 do 14 dni od zarażenia, więc PREZYDENT zarażał przez ten okres kogo się da. BRAWO!Proponuję 5 par maseczek założyć, bo ponoć pomagają by nie zarażać innych :)))
Dodano: 31.10.2020 20:53    Przez: Pulsar71
avatar Booty LMowe juz kasuja 🖕
Dodano: 31.10.2020 20:59    Przez: Brejza Czadomen
Ja bym zostawił. Nic tak bardzo nie kompromituje PiS, jak wpisy zwolenników. Siara.
Dodano: 01.11.2020 18:56    Przez: Alfred Michalczyk
Saturn 1985 rodzina to moi ulubieńcy innych nie mam i nie mam zamiaru mieć . Są maseczki i maseczki . Jak kupisz gówno nie maseczkę to się zarazisz i już . Taki jesteś mądry wystarczy że maseczka będzie wilgotna to tak jakbyś był bez maseczki. To tyle o maseczkach . Przez Was zamknięto cmentarze i jak tak dalej pójdzie to przez Was będziemy wychodzic jeden km od domu . Tego chcecie ćwoki .
Dodano: 31.10.2020 22:31    Przez: ~Edek
avatar Przecież te maseczki jakie noszą zazwyczaj ludzie, (np: z apteki te chirurgiczne), to przed wirusem w ogóle nie chronią z prostego powodu, - po prostu z praw fizyki wiadomo, że powietrze będzie się zawsze przeciskać tam gdzie jest najmniejsza linia oporu, a więc bokami, po między maseczką a twarzą, przy załamaniach, np: przy nosie, - a nie będzie się przeciskać przez materiał, bo prędzej jakąś dziurą wyleci z boku. A do tego sporo ludzi nosi maski pod nosem, co i tak przecież żadnej ochrony wtedy nie ma. A że wirus ma ok. 100 nm, to przeleci przez prawie wszystko. Nawet jest mniejszy niż najmniejsza długość fali światła widzialnego (fiolet - 380nm ), dlatego żaden optyczny mikroskop go nie zobaczy. Za to w optycznym widać doskonale pory w materiale maseczki. Zatem zakażony wyrzuca z siebie chmurę wirusów przy wydechu, nawet mając na sobie maskę, bo maski chronią jedynie przed mandatem, a nie wirusem. Dlatego najważniejsza jest odległość i to kilka metrów, a nie tylko 2 m jak radzi WHO